Deka Rosyjski Kwas Chlebowy Nikola 1 l

Kwas chlebowy NIKOLA produkowany przez browar DEKA powstaje w wyniku żywej fermentacji chleba. Do jego wytwarzania wykorzystywane są wyłącznie naturalne składniki bez dodatku polepszaczy smaku czy substancji konserwujących. Zawiera wodę, cukier, słody żytnie, jęczmienne, mąkę żytnią oraz drożdże....

3.99 zł

-20%

4.99 zł

Cena za L : 3.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Kwas chlebowy to sfermentowany napój cieszący się coraz większą popularnością. Jest bardzo chętnie spożywany przez mieszkańców Rosji, a Ukraina okrzyknęła go napojem narodowym. Występuje w różnych odmianach, które mogą wykazywać subtelne różnice w smaku, aromacie czy barwie. Kwas chlebowy jest chętnie wybierany przez wegetarian i wegan, a ostatnio staje się lubianym zamiennikiem wysokokalorycznych napojów.
Rosyjski kwas chlebowy Nikola to napój bazujący na słodach żytnich, jęczmiennych, drożdżach i mące żytniej. To bezalkoholowa propozycja świetnie sprawdzająca się przy letnich upałach. Kwas ten charakteryzuje się lekko słodkim smakiem i wyjątkową barwą ciemnego bursztynu. Powstaje podobnie jak piwo, jest też naturalnie gazowany. Często wykorzystywany jest także w kuchni jako składnik niektórych zup.
Zawartość opakowania:
W pojedynczej butelce znajduje się 1 litr kwasu chlebowego Nikola. Produkt należy przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu ? w temperaturze od 0 do 25 stopni.
Browar Deka funkcjonuje na rynku już od dłuższego czasu i cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. To jeden z najbardziej znanych na świecie producentów kwasu chlebowego, który do produkcji napoju wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Nieustanne poszerzanie wiedzy przez specjalistów, współpraca z zaufanymi, wieloletnimi dostawcami i troska o środowisko naturalne ? wszystko to świadczy o wysokim poziomie firmy. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kwasami chlebowymi Deka dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Deka Rosyjski Kwas Chlebowy Nikola 1 l

  • Producent: Deka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4601373002675
  • EAN: 4601373002675
  • Wymiary: 28.5 x 7.5 x 7.5 cm