Delecta Drożdże do pizzy 8 g

Drożdże do pizzy Nadszedł czas, gdy domowe pieczenie stało się trendem (spędzamy więcej czasu w domu, mamy więcej czasu na przygotowanie samodzielnie posiłków). Drożdże idealne do pizzy o cienkim spodzie (tradycyjny i powtarzalny wypiek za każdym razem) to nowość marki Delecta. Drożdże do pizzy to...

1.29 zł

-15%

1.51 zł

Cena za kg : 161.25zł

Dodaj do schowka

Opis

Drożdże do pizzy

Nadszedł czas, gdy domowe pieczenie stało się trendem (spędzamy więcej czasu w domu, mamy więcej czasu na przygotowanie samodzielnie posiłków). Drożdże idealne do pizzy o cienkim spodzie (tradycyjny i powtarzalny wypiek za każdym razem) to nowość marki Delecta. Drożdże do pizzy to produkt o specjalistycznych właściwościach, wyselekcjonowane, bardzo aktywne szczepy drożdży, zdolne do szybkiej fermentacji ciasta. Drożdże do pizzy idealnie nadają się do każdego typu mąki –nie musisz kupować dedykowanej mąki do pizzy. Ciasto przygotowane na dedykowanych drożdżach jest bardziej elastyczne, lepsze do formowania, bez podsypywania mąką. Nie musisz przygotowywać rozczynu z drożdży (wsypujesz drożdże bezpośrednio do mąki i pozostawiasz do wyrośnięcia)

Porcja 8 g na 0,5 kg mąki. Idealne do przygotowania pizzy, focaccia, bułek czy paluchów chlebowych.

Składniki - Delecta Drożdże do pizzy 8 g

Drożdże suszone, emulgator: monostearynian sorbitanu.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodym miejscu.

Informacja alergenna

Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu.

Dane producenta/dystrybutora

Bakalland S.A., Fabryczna 5, 00-446 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Delecta Drożdże do pizzy 8 g

  • Producent: Delecta
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900983025807
  • EAN: 5900983025807
  • Wymiary: 12 x 8 x 0.5 cm