Delecta Podpiwek - mieszanka do domowego przygotowania napoju Zestaw 10 x 100 g

DELECTA Podpiwek kujawski ZESTAW 10 x 100 g Podpiwek kujawski to znany od lat napój naszych dziadków o wyjątkowej swoistej nucie kawy zbożowej z wyczuwalnym dodatkiem chmielu. Podpiwek kujawski otrzymmy przez wymieszanie w odpowiednim stosunku uprażonego i zmielonego ziarna jęczmienia, suszu buraka...
34,90 * 57,90 zł
5.79*3.49 zł/ za szt. w zest.
Cena za kg : 34.9zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 57,90 zł

Opis

DELECTA Podpiwek kujawski ZESTAW 10 x 100 g

Warto czasem sięgnąć po dobrze znany od lat napój. Dzięki temu nadarza się doskonała okazja do skosztowania czegoś innego niż zazwyczaj. Codzienną rutynę pod tym względem z pewnością urozmaici zestaw Delecta Podpiwek - mieszanka do domowego przygotowania napoju Zestaw 10 × 100 g, a łatwy sposób przyrządzenia przemawia za jego wyborem!

Proste składniki odpowiednio przygotowane i wymieszane we właściwych proporcjach mogą dać doskonały rezultat. Stwierdzenie to idealnie pasuje do tego napoju, który tak dobrze znają dziadkowie. Połączenie prażonych buraków, jęczmienia i cykorii z chmielem daje wyrazisty i jednocześnie przyjemny smak, którym można delektować się praktycznie codziennie. Zresztą to nie jedyna zaleta w jego przypadku. Podpiwek świetnie nadaje się do ugaszenia pragnienia w upalne dni, a kiedy nadejdą chłodniejsze pory roku, może posłużyć jako wyborny słodowy napój. Przemawia to na jego korzyść i warto mieć go w pobliżu.

Możliwość taką stwarza ten zestaw zawierający aż 10 opakowań produktu. Powstaje przez to okazja do cieszenia się napojem przed dłuższy czas i poczęstowania nim innych domowników czy gości. Sprawdzi się dobrze w wielu sytuacjach. Prosty sposób przygotowania również ma duże znaczenie i przyczynia się do chętnego sięgania po ten napój.

Delecta to ceniona marka w branży spożywczej nagrodzona kilkukrotnie w plebiscycie Perły Rynku FMCG, jak i jest zdobywczynią tytułu Hitu Handlu. Nazwa ta zyskała popularność za sprawą takich produktów jak m.in.: zupy, desery, dania gotowe, galaretki, dodatki do ciast, kisiele owocowe czy kisiele mleczne.

Szczegóły - Delecta Podpiwek - mieszanka do domowego przygotowania napoju Zestaw 10 x 100 g

  • Producent: Delecta
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: DELECTA_PODPIWEK_10

Produkty w zestawie (10)

Składniki - Delecta Podpiwek - mieszanka do domowego przygotowania napoju Zestaw 10 x 100 g

Burak cukrowy, jęczmień, cykoria – prażone; cukier, chmiel, regulatory kwasowości: difosforany, kwas cytrynowy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Posiada certyfikat Food Safety System Certification 22000.

Informacja alergenna

Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten.

Dane producenta/dystrybutora

Bakalland S.A., Fabryczna 5, 00-446 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt