Delecta Żelatyna spożywcza 50 g

Żelatyna spożywcza do rozpuszczenia we wrzącej wodzie lub wywarze (bez gotowania). Nasza żelatyna jest wyjątkowo klarowna, dobrze się roppuszcza, osiągając idelaną konsystencję w daniach warzywnych, mięsnych i rybnych. Szeroko wykorzystywana w produkcji żywności. Znajdziesz ją w wyrobach mięsnych,...

4.59 zł

-8%

4.99 zł

Cena za kg : 91.8zł

Dodaj do schowka

Opis

Sprawdza się jako emulgator, środek zwilżający, substancja kapsułkująca, zagęszczacz, stabilizator i wiele innych. Jest popularnym środkiem wykorzystywanym na szeroką skalę nie tylko przemyśle spożywczym, ale w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Jest niezastąpionym elementem w produkcji żywności, ale nie tylko – wykorzystuje się ją także do produkcji leków. O czym mowa? Oczywiście o żelatynie, którą znamy pod postacią proszku, listków czy granulatu!

Żelatyna spożywcza od Delecty dostępna w naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością jest przeznaczona do rozpuszczenia we wrzącej wodzie lub wywarze i nie wymaga gotowania. To produkt, który rozpuszcza się szybko i łatwo – świetnie sprawdza się jako dodatek do dań warzywnych, rybnych czy mięsnych, ale nie tylko. Żelatyna jest także produktem chętnie wykorzystywanym we wszelkiego rodzaju ciastach i deserach.

Żelatyna spożywcza marki Delecta:

  • Produkt przeznaczony do rozpuszczenia w wywarze lub wrzącej wodzie,
  • Nie wymaga gotowania,
  • Łatwo się rozpuszcza,
  • Idealny dodatek do dań rybnych, mięsnych i warzywnych,
  • Sprawdzi się także przy domowych wypiekach lub deserach.

Drożdże, budyń, podpiwek kujawski, galaretka, cukier z wanilią, proszek do pieczenia a może kawa zbożowa? Jeżeli jesteś miłośniczka domowych wypieków i deserów, z pewnością zainteresuje Cię oferta matki Delecta. To marka Grupy Kapitałowej Bakalland, która specjalizuje się w produkowaniu produktów do pieczenia. To połączenie najwyższej jakości wykorzystywanych surowców i atrakcyjnej dla współczesnego konsumenta ceny. Wszystkich miłośników kuchennych rewolucji serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością!

Składniki - Delecta Żelatyna spożywcza 50 g

Żelatyna spożywcza pochodzenia wieprzowego.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Posiada certyfikat Food Safety System Certification 22000.

Informacja alergenna

Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja i soję.

Dane producenta/dystrybutora

Bakalland S.A., Fabryczna 5, 00-446 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Delecta Żelatyna spożywcza 50 g

  • Producent: Delecta
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900983019950
  • EAN: 5900983019950
  • Wymiary: 16.5 x 11.5 x 1 cm