Denivit Pro-Laser White Toothpaste pasta do zębów do codziennego stosowania 50 ml

  • Denivit
  • 9000100999083
Denivit Pro-Laser White stworzony we współpracy z dentystami zapewnia wyjątkowe rezultaty wybielania zębów w domu, porównywalne z profesjonalnymi pastami:1. Usuwa aż do 90% przebarwień w 10 dniUnikalna kombinacja składników wybielających o profesjonalnej jakości, usuwa płytkę nazębną i...

10.74

Cena za L : 214.8zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Denivit Pro-Laser White stworzony we współpracy z dentystami zapewnia wyjątkowe rezultaty wybielania zębów w domu, porównywalne z profesjonalnymi pastami:

1. Usuwa aż do 90% przebarwień w 10 dni

Unikalna kombinacja składników wybielających o profesjonalnej jakości, usuwa płytkę nazębną i przebarwienia już od pierwszego użycia.

3. 3x bielsze zęby*

Najbardziej zaawansowana technologia wybielająca od Denivit. Potwierdzony 3-stopniowy system wybielania dla uzyskania profesjonalnych efektów wybielania: 3x bielsze zęby*.

Delikatna dla zębów

Pasta Denivit do codziennego użytku. 3-stopniowy system wybielania rozrzedza pozostałości na zębach a następnie usuwa je za pomocą profesjonalnej jakości składników, które są bezpieczne dla szkliwa zębów.

Stworzona we współpracy z dentystami

Formuła pasty Denivit zapewnia wysoki poziom czyszczenia zębów. Codzienne szczotkowanie zębów pastą Denivit w znaczący sposób redukuje pojawianie się przebarwień.


*W porównaniu do standardowej pasty firmy Henkel.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Denivit Pro-Laser White Toothpaste pasta do zębów do codziennego stosowania 50 ml

  • Producent: Denivit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000100999083
  • EAN: 9000100999083