NOWOŚĆ Derma Antybakteryjny żel do dezynfekcji 250 ml

Derma Antybakteryjny żel do dezynfekcji 250 ml

Derma Antybakteryjny żel do dezynfekcji 250 ml (biobójczy) to przyjazny dla skóry rąk spray dezynfekujący. To produkt przyjazny dla alergików, pozbawiony substancji zapachowych. Żel jest oparty na 70% roztworze alkoholu, który szybko i skutecznie zabija bakterie i dezynfekuje. Odżywcza gliceryna...

23.99 zł

-8%

25.99 zł

Cena za L : 95.96zł

Dodaj do schowka

Opis

Derma Antybakteryjny żel do dezynfekcji 250 ml (biobójczy) to przyjazny dla skóry rąk spray dezynfekujący. To produkt przyjazny dla alergików, pozbawiony substancji zapachowych. Żel jest oparty na 70% roztworze alkoholu, który szybko i skutecznie zabija bakterie i dezynfekuje. Odżywcza gliceryna jest dodawana, aby zapobiec wysuszeniu skóry dłoni.

Kosmetyk posiada certyfikat Asthma Allergy Denmark oraz AllergyCertifield – dla certyfikowanych produktów hipoalergicznych, wolnych od alergenów i jakichkolwiek szkodliwych substancji. Bez zapachów i bez barwników. Jest bezpieczny i może być stosowany codziennie przez dorosłych i dzieci (pod czujnym okiem opiekunów).

Składniki - Derma Antybakteryjny żel do dezynfekcji 250 ml

Alcohol Denat, Aqua, Glycerin, Carbomer, Aminomethyl Propanol

Sposób przygotowania i przechowywania

Rozprowadzaj i wcieraj środek dezynfekujący między palcami, paznokciami, plecami, dłonią i nadgarstkiem przez około 30 sekund, aż ręce wyschną.

Przechowywać w suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Opakowanie musi być szczelnie zamknięte i przechowywane z dala od źródeł ognia, ciepła i iskier należy przestrzegać zasad palenia papierosów w pobliżu środka dezynfekującego Produkt zawiera miedzy innymi etanol (nr WE 200-578-6)

Wysoce łatwopalna ciecz i jej opary. Powoduje poważne podrażnienia oczu. W celu uzyskania pomocy medycznej, należy zabrać ze sobą pojemnik bądź etykietę produktu. W przypadku kontaktu z oczami: płukać delikatnie wodą przez kilka minut. Usunąć wszelkie soczewki kontaktowe, jeśli jest taka możliwość i w dalszym ciągu płukać delikatnie oczy. W przypadku utrzymującego podrażnienia oczu niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Zawartość i pojemnik należy usunąć zgodnie z przepisami o odpadach komunalnych.

Derma Żel do dezynfekcji jest w 100% wegański 0% perfum – 0% barwników

Wszystkie informacje zawarte o tym produkcie są oparte na bazie naszego praktycznego doświadczenia i / lub testach laboratoryjnych. Ze względu na duże spektrum w warunkach eksploatacji i nieprzewidywalny czynnik ludzki, zaleca się zawsze przetestować nasze produkty przed ostatecznym rozpoczęciem użytkowania. Produkty biobójcze stanowią substancję lub mieszaninę, składającą się z jednej lub kilku substancji czynnych, której przeznaczeniem jest niszczenie, odstraszanie, unieszkodliwianie organizmów szkodliwych, zapobieganie ich działaniu lub zwalczanie ich w jakikolwiek sposób inny niż działanie czysto fizyczne lub mechaniczne.

Numer rejestracji jako produkt biobójczy : The UN nr. is 1170

Dane producenta/dystrybutora

DermaPharm A/S Europavej 10 8990 Farup Danmark

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Derma Antybakteryjny żel do dezynfekcji 250 ml

  • Producent: Derma
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5709954014457
  • EAN: 5709954014457
  • Wymiary: 15 x 5.5 x 5.5 cm