Derma Olejek słoneczny SPF 30 150 ml

Derma Sun Olejek słoneczny SPF 30 – to wysoka ochrona przed promieniami UVA i UVB dla osób z wrażliwą skórą, skłonnością do alergii i AZS. Nie zawiera filtrów penetrujących do głębszych warstw skóry i krwiobiegu mogących zaburzać gospodarkę hormonalną! To wysoce wodoodporny i hipoalergiczny...

69.99 zł

Cena za L : 466.6zł

Dodaj do schowka

Opis

Olejek słoneczny Derma Sun SPF 30 to produkt dbający o ochronę przed promieniowaniem słonecznym - zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Nadaje się dla osób, których skóra jest skłonna do podrażnień, przesuszeń oraz występowania alergii. Jest także polecany w przypadku występowania atopowego zapalenia skóry.

Formuła olejku nie zawiera filtrów wnikających głęboko w skórę oraz przenikających do krwioobiegu, przez co jest ona bezpieczna i nie wpływa na gospodarkę hormonalną człowieka. Firma Derma nie dodaje także do kosmetyków substancji zapachowych, sztucznych barwników ani konserwantów.

Dlaczego warto wybrać olejek słoneczny Derma Sun:

 • wygodna aplikacja dzięki buteleczce z atomizerem;
 • skład wzbogacono kompozycją naturalnych olejów oraz witaminą E, dzięki czemu skóra po zastosowaniu produktu staje się gładka, miła w dotyku i odżywiona,
 • produkt jest hipoalergiczny i certyfikowany,
 • kosmetyk nie był testowany na zwierzętach i nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko.

Olejek uzyskał trzy certyfikaty świadczące o najwyższej jakości produktu:

 • Asthma-Allergy Denmark,
 • Allergy Certified,
 • Nordic Ecolabel.

Olejek najlepiej zastosować bezpośrednio przed ekspozycją na słońce. Nadaje się do użytku zarówno na twarz, jak i całe ciało. Po aplikacji należy poczekać, aż produkt się wchłonie, w przeciwnym razie może pozostawić na ubraniach widoczne ślady. Najlepiej nakładać produkt w ciągu dnia kilkukrotnie, by utrzymać ochronę przeciwsłoneczną, szczególnie po kontakcie z wodą, wycieraniu ciała ręcznikiem lub spoceniu się.

Opakowanie zawiera 150 ml produktu.

Składniki - Derma Olejek słoneczny SPF 30 150 ml

C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Phenoxyethyl Caprylate, Ethylhexyl Triazone, Diheptyl Succinate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl/Dimethylcarbonate Copolymer, Tocopherol, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed ekspozycją na słońce należy rozprowadzić olejek na twarz i resztę ciała. Powtarzać aplikację po wyjściu z wody. Przed założeniem ubrania należy poczekać, aż olejek całkowicie się wchłonie. Dla optymalnej ochrony należy powtarzać aplikację.

Nanosić ponownie dla utrzymania ochrony, zwłaszcza po spoceniu się, pływaniu lub wycieraniu ręcznikiem. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim światłem słonecznym, stosuj środki ochrony przeciwsłonecznej z wysokim filtrem przeciwsłonecznym (SPF większym niż 25) oraz odzież ochronną. Nawet środki przeciwsłoneczne z wysokim filtrem przeciwsłonecznym nie zapewniają pełnej ochrony przed promieniowaniem UV. Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu. Każde poparzenie słoneczne długotrwale uszkadza skórę i dlatego należy go unikać. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia.

Zamknięte opakowanie przechowywać w suchym miejscu bez ekspozycji na słońce.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Unikaj kontaktu z oczami. Przed wchłonięciem się olejku należy zawsze unikać kontaktu skóry z wszelkiego rodzaju tkaninami oraz przedmiotami. W przeciwnym razie produkt może pozostawić na nich plamy. Powstawanie trwałych plam lub przebarwień jest możliwe nawet po całkowitym wchłonięciu się produktu.

Dane producenta/dystrybutora

DermaPharm A/S, Europavej 10, 8990 Farup, Dania

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Derma Olejek słoneczny SPF 30 150 ml

 • Producent: Derma
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5709954024494
 • EAN: 5709954024494
 • Wymiary: 16 x 4.5 x 4.5 cm