NOWOŚĆ Derma Żel do dezynfekcji rąk antybakteryjny 100 ml

Derma Żel do dezynfekcji rąk antybakteryjny 100 ml

Derma żel do dezynfekcji jest preparatem antybakteryjnym i biobójczym a jednocześnie bezpiecznym dla skóry rąk. To produkt przyjazny dla alergików, pozbawiony substancji zapachowych. Żel jest oparty na 70% roztworze alkoholu, który szybko i skutecznie zabija bakterie i dezynfekuje. Odżywcza...

13.99 zł

-13%

15.99 zł

Cena za L : 139.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Derma żel do dezynfekcji jest preparatem antybakteryjnym i biobójczym a jednocześnie bezpiecznym dla skóry rąk. To produkt przyjazny dla alergików, pozbawiony substancji zapachowych. Żel jest oparty na 70% roztworze alkoholu, który szybko i skutecznie zabija bakterie i dezynfekuje. Odżywcza gliceryna jest dodawana, aby zapobiec wysuszeniu skóry dłoni.

Kosmetyk posiada certyfikat Asthma Allergy Denmark oraz AllergyCertifield. Jest wegański. Może być stosowany codziennie przez dorosłych i dzieci (pod czujnym okiem opiekunów).

Składniki - Derma Żel do dezynfekcji rąk antybakteryjny 100 ml

70% roztwór alkoholu

Sposób przygotowania i przechowywania

Rozprowadzaj i wcieraj środek dezynfekujący między palcami, paznokciami, plecami, dłonią i nadgarstkiem przez około 30 sekund, aż ręce wyschną.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Wysoce łatwopalna ciecz i jej opary. Powoduje poważne podrażnienia oczu. W celu uzyskania pomocy medycznej, należy zabrać ze sobą pojemnik bądź etykietę produktu. W przypadku kontaktu z oczami: płukać delikatnie wodą przez kilka minut. Usunąć wszelkie soczewki kontaktowe, jeśli jest taka możliwość i w dalszym ciągu płukać delikatnie oczy. W przypadku utrzymującego się podrażnienia oczu niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Zawartość i pojemnik należy usunąć zgodnie z przepisami o odpadach komunalnych.

Derma żel do dezynfekcji rąk jest produktem biobójczym zarejestrowanym pod numerem pozwolenia na obrót produktem biobójczym 1170. Wszystkie informacje zawarte o tym produkcie są oparte na bazie naszego praktycznego doświadczenia i / lub testach laboratoryjnych. Ze względu na duże spektrum w warunkach eksploatacji i nieprzewidywalny czynnik ludzki, zaleca się zawsze przetestować nasze produkty przed ostatecznym rozpoczęciem użytkowania. Produkty biobójcze stanowią substancję lub mieszaninę, składającą się z jednej lub kilku substancji czynnych, której przeznaczeniem jest niszczenie, odstraszanie, unieszkodliwianie organizmów szkodliwych, zapobieganie ich działaniu lub zwalczanie ich w jakikolwiek sposób inny niż działanie czysto fizyczne lub mechaniczne.

Dane producenta/dystrybutora

4MYORGANIC Sp.z o.o. Sp.k. ul. Klimczaka 8A/69, 02-797 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Derma Żel do dezynfekcji rąk antybakteryjny 100 ml

  • Producent: Derma
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5709954024173
  • EAN: 5709954024173
  • Wymiary: 12 x 5.5 x 3.5 cm