NOWOŚĆ Dermika Całonocna żelowa maseczka wyciszająca 50 ml

Dermika Całonocna żelowa maseczka wyciszająca 50 ml

  • Dermika
  • 5902046764203
  • 3 dni
Cera naczynkowa charakteryzuje się dużą wrażliwością i nadreaktywnością dlatego intensywnie reaguje na zmieniające się czynniki zewnętrzne, w tym pogodowe - temperaturę, wiatr czy słońce. Naczynka przebiegają płytko pod jej powierzchnią dlatego skóra często reaguje zaczerwienieniem. Kruche, mało...

15.38 zł

Cena za L : 307.6zł

Dodaj do schowka

Opis

Cera naczynkowa charakteryzuje się dużą wrażliwością i nadreaktywnością dlatego intensywnie reaguje na zmieniające się czynniki zewnętrzne, w tym pogodowe - temperaturę, wiatr czy słońce. Naczynka przebiegają płytko pod jej powierzchnią dlatego skóra często reaguje zaczerwienieniem. Kruche, mało elastyczne naczynka są podatne na uszkodzenia i przy braku odpowiedniej pielęgnacji cery, chwilowe zaczerwienienia mogą przejść w trwałe zmiany rumieniowe i widoczne sieci naczynek.

Inteligentne składniki serii Capillar Intelligence „uczą" cerę w jaki sposób regulować proces odpowiedzialny za pojawianie się rumienia oraz widocznych naczynek, przeciwdziałając utrwalaniu się zmian w postaci tzw. „pajączków".

CALM -IQ - zmniejsza wrażliwość na czynniki zewnętrze oraz reorganizuje sieć naczyń krwionośnych na trzech poziomach:
- wzmacnia naczynka,
- zmniejsza średnicę poszerzonych naczynek,
- ogranicza postawanie nowych naczyń.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dermika Całonocna żelowa maseczka wyciszająca 50 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902046764203