Dermofuture Precision ekspresowa maska-krem wybielająca do twarzy ze śluzem ślimaka 12 ml

  • Dermofuture
  • 5901785002492
  • 3 dni
EKSPRESOWA MASKA-KREM WYBIELAJĄCA sprawia, że skora staje się bielsza i rozświetlona zaraz po zaaplikowaniu (można stosować na całym ciele). Maska to łatwy w użyciu produkt ze składnikami aktywnymi: ekstraktem ze śluzu ślimaka i witaminą C. Śluz ślimaka widocznie poprawia napięcie skóry i wygładza...

10.69 zł

Cena za L : 890.83zł

Dodaj do schowka

Opis

EKSPRESOWA MASKA-KREM WYBIELAJĄCA sprawia, że skora staje się bielsza i rozświetlona zaraz po zaaplikowaniu (można stosować na całym ciele). Maska to łatwy w użyciu produkt ze składnikami aktywnymi: ekstraktem ze śluzu ślimaka i witaminą C. Śluz ślimaka widocznie poprawia napięcie skóry i wygładza drobne zmarszczki. Zawarta w produkcie witamina C i arbutyna stopniowo wpływają na rozjaśnienie i wybielenie skory. Wzbogacona naturalnym ekstraktem botanicznym maska-krem doskonale nawilża skórę. Obecność adenozyny, która jest częścią DNA, zapewnia utrzymanie kształtu włókiem kolagenowych i tworzenie nowych - młodych i zdrowych. Produkt stosowany regularnie czyni skórę gładszą i zrelaksowaną. Używać zwłaszcza rano, przed poranną codzienną pielęgnacją; efekt rozjaśnienia utrzymuje się na skórze nawet do 12 godz. Stosować regularnie. Dla uzyskania mocniejszego efektu rozjaśnienia można pozostawić maskę-krem na twarzy na kolejną minutę. W zależności od tego, jak mocne rozjaśnienie skóry ma zostać osiągnięte, zwiększać czas pozostawienia maski na twarzy.

Natychmiastowy efekt - zaraz po zaaplikowaniu skóra staje się rozjaśniona i wybielona.

Efekt wybielenia - arbutyna sprawi, że ciemna skóra staje się bielsza.

Efekt przeciwzmarszczkowy - adenozyna pomaga zwalczyć drobne zmarszczki i opadającą skórę.

Sposób użycia: Oczyścić dokładnie skórę twarzy, osuszyć ją i zaaplikować niewielką ilość produktu, wmasowując go w skórę. Po masażu spłukać pozostałości produktu czystą, ciepłą wodą, ponownie osuszyć skórę i kontynuować codzienną pielęgnację skóry jak zawsze. (Produkt może być używany na twarz, szyję, ręce, nogi - tam gdzie występuje taka potrzeba. Można stosować go do codziennej pielęgnacji, jako balsam).   

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dermofuture Precision ekspresowa maska-krem wybielająca do twarzy ze śluzem ślimaka 12 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901785002492