DESTIVII_Decolour rozjaśniacz do pasemek i balejażu Platinium +

  • Destivii
  • 5902399429583
  • 4 dni
Zawartość opakowania:- Rozjaśniacz Destivii Decolour Blue - 40g Profesjonalna formuła do rozjaśniania włosów i pasemek. Rozjaśnia kolor włosów nawet o 6-7 tonów. Pozwala uzyskać bardzo piękny odcień włosów i nie pozostawia niepożądanych żółtych odcieni. Produkt przebadany dermatologicznie, bez...

9.78 zł

Cena za kg : 81.5zł

Dodaj do schowka

Opis

Zawartość opakowania:

- Rozjaśniacz Destivii Decolour Blue - 40g

Profesjonalna formuła do rozjaśniania włosów i pasemek. Rozjaśnia kolor włosów nawet o 6-7 tonów. Pozwala uzyskać bardzo piękny odcień włosów i nie pozostawia niepożądanych żółtych odcieni. Produkt przebadany dermatologicznie, bez parabenów.

- Woda utleniona w kremie Hair Oxy Platinium Developer 12% - 80ml

Opracowana do stosowania w salonach fryzjerskich. Przeznaczona jest do zabiegów rozjaśniania i farbowania włosów. Dzięki obecności specjalnie wyselekcjonowanego pigmentu ma właściwości likwidowania żółtych odcieni, które powstają podczas rozjaśniania lub farbowania włosów. Konsystencja wody zapewnia doskonałe rezultaty i komfort podczas użytkowania.

- Rękawiczki ochronne

Sposób użycia: Przygotuj pasma włosów do rozjaśnienia (przeciągnij kosmyki przez otwory czepka). Zmieszać proszek w plastikowym pojemniku z 12% wodą utlenioną w proporcjach 1: 2 (jedna część proszku i dwie części nadtlenku), aż do uzyskania stabilnej mieszanki. Tak przygotowaną mieszankę nałóż na pasemka włosów. Czas pozostawienia na włosach to 20 - 40 minut w zależności od wymaganej intensywności rozjaśniania (włosy cienkie i zniszczone 20 - 30 minut). Po osiągnięciu wymaganej intensywności dokładnie spłucz włosy letnią wodą. 

Ostrzeżenie: Nanosić w rękawiczkach. Zawiera nadtlenek wodoru. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. Postępuj zgodnie z instrukcją użycia. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - DESTIVII_Decolour rozjaśniacz do pasemek i balejażu Platinium +

  • Producent: Destivii
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902399429583
  • EAN: 5902399429583