Dew Home Care Środek czyszczący Superclean 500 ml

Środek czyszczący Superclean 500 ml Środek czyszczący Superclean to uniwersalny środek do czyszczenia i odtłuszczania wielu powierzchni w domu i samochodzie. Skuteczny w 99,99% wobec bakterii, usuwa tłuszcz, olej, plamy i usuwa uporczywy brud. Dostępny w wersji bezzapachowej lub o zapachu Mango....
27,50
Cena za L : 55zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,50 zł

Opis

Środek czyszczący Superclean 500 ml

Środek czyszczący Superclean to uniwersalny środek do czyszczenia i odtłuszczania wielu powierzchni w domu i samochodzie.

Skuteczny w 99,99% wobec bakterii, usuwa tłuszcz, olej, plamy i usuwa uporczywy brud.

Dostępny w wersji bezzapachowej lub o zapachu Mango.

Produkty Dew to najbezpieczniejsze, najłagodniejsze i najskuteczniejsze
rozwiązania czyszczące na świecie, wykorzystując moc minerałów oceanicznych.

Środek czyszczący Dew Superclean to uniwersalny, wielozadaniowy środek czyszczący i odtłuszczający.

Doskonale nadaje się do mebli, usuwania plam z dywanów i doskonale nadaje się do usuwania brudu z felg aluminiowych i tych brzydkich martwych much z przedniej szyby samochodu.

Wielokrotnie nagradzany i certyfikowany przez Allergy UK! Brak szkodliwych chemikaliów, dlatego nie są potrzebne żadne symbole ostrzegawcze, ponieważ stworzyliśmy najbardziej na świecie przyjazne środki czyszczące.

Bez okrucieństwa, nigdy nie testujemy na zwierzętach, jest w porządku dla wegan, przyjazny dla zwierząt i rodzin. Nie podrażnia, więc nie ma potrzeby używania gumowych rękawiczek.

Uniwersalny środek czyszczący Dew Superclean ma niski ślad węglowy i jest dostarczany w pojemnikach wielokrotnego użytku, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych. Nasze wysokiej jakości, trwałe plastikowe butelki można wielokrotnie napełniać. Uzupełnianie zmniejsza ilość odpadów z tworzyw sztucznych, zmniejsza ślad węglowy i jest etyczne.

3 NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

  1. SZYBKIE DZIAŁANIE
  2. ŁATWE W UŻYCIU
  3. W 100% BIODEGRADOWALNE

Produkty Dew wzmacniają moc minerałów, wykorzystując naukę do tworzenia bezpiecznych, niezawodnych, ale bardzo skutecznych, w 100% naturalnych i nietoksycznych środków czyszczących.

Szczegóły - Dew Home Care Środek czyszczący Superclean 500 ml

  • Producent: Dew Home Care
  • Kod producenta: DEW05332
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060650475332
  • EAN: 5060650475332
  • Wymiary: szer. 8.3 x wys. 25 x dł/gł. 6.3

Sposób przygotowania i przechowywania

Aby ułatwić czyszczenie, spryskaj blaty, płytki, zlewozmywaki i lakier, a następnie pozostaw roztwór na 2-3 minuty przed wytarciem. W przypadku uporczywych osadów może być wymagane drugie nałożenie, delikatnie szorując miękkim zmywakiem. Na dywanach (najpierw wykonaj test płatkowy i nie przemoknij!) spryskaj, poczekaj na działanie, a następnie delikatnie przetrzyj, używając ruchu przecierania. Woda i sól są naturalnie żrące, dlatego zawsze należy wycierać metale i porowate powierzchnie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>