Diabli taniec. Bieszczadzkie demony. Tom 2

Magda, główna bohaterka powieści „Diabli taniec”, już nigdy więcej nie zamierza czuć się bezradna i słaba. Po rozwiązaniu sprawy, którą jej przełożeni od początku spisywali na straty trenuje techniki samoobrony. Tymczasem Damian wciąż walczy ze swoimi demonami – wie, że stoi na krawędzi i jeden...
22,71 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,71 zł

Opis

Magda, główna bohaterka powieści „Diabli taniec”, już nigdy więcej nie zamierza czuć się bezradna i słaba. Po rozwiązaniu sprawy, którą jej przełożeni od początku spisywali na straty trenuje techniki samoobrony. Tymczasem Damian wciąż walczy ze swoimi demonami – wie, że stoi na krawędzi i jeden krok wstecz może doprowadzić do ponownego upadku. Tylko bliskość Magdy działa na niego kojąco – a jednocześnie jest źródłem nieustającej męki. Zdaje sobie sprawę z tego, że kobieta ma narzeczonego i nigdy nie będzie jego.

Spokój nie zagościł w Bieszczadach na długo. Młodej prokurator i byłemu śledczemu przyjdzie zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem. Festiwal muzyczny zostaje brutalnie przerwany przez krwawą zbrodnię. Czy kilkoro młodych ludzi zginęło w wyniku rytualnego samobójstwa czy masowego morderstwa?

Odkryj „Diabli taniec”, drugi tom serii Bieszczadzkie demony Emilii Szelest, i poznaj powieść z pogranicza thrillera i erotyku, którego akcja toczy się w najbardziej tajemniczym i magicznym zakątku Polski.

Pobierz darmowy fragment


Fragment książki

W takich chwilach odreagowywał w tartaku. Po tym jak uratował Patrycję i Magdę, jego szef Marek Jaskólski zrobił z niego brygadzistę. Pomimo protestów Antosa, który nie chciał zostać awansowany po znajomości, jednak zdawałoby się, że wszyscy jego kumple widzieli w nim Boga, chociaż ON w dalszym ciągu w duchu podtrzymywał, że był raczej zjaranym diabłem, który po prostu potrafił dostrzec niewidzialne za zasłoną ludzkich kłamstw i powierzchowności. Tamtego wieczora długo rozmawiali o tym, jak każde z nich wpadło na rozwiązanie zagadki tajemniczych zabójstw, za które odpowiadała Anna. Nigdy jednak nie wrócili do słów, które Magda wypowiedziała w chwili słabości, a którym ON przytaknął. Byli dobrymi przyjaciółmi, ale nie mogli być ze sobą. On nie wierzył w miłość, a ona już ją odnalazła. Jednak Damian nie potrafił nazwać uczuć, które go przerażały, a które budziły się w nim za każdym razem, gdy ją widział.


O książce

Lubicie romanse z mocnym kryminalnym wątkiem, od którego przechodzą ciarki? Nie ma na rynku lepszej historii niż ta. Gwarantuję! Emilia Szelest kolejny raz udowodniła, że idealnie odnajduje się w mrocznych klimatach. Perfekcyjnie utkana intryga i intensywna chemia między bohaterami sprawiają, że tej książki nie da się odłożyć! Przepełnione legendami Bieszczady, świetnie wykreowane postacie i niebezpieczny mężczyzna, którego pokochają nawet najbardziej wymagające fanki romansów. Polecam, ale uwaga! Ta seria uzależnia!

Ewelina Dobosz

O autorce

Emilia Szelest – autorka romansów, kryminałów i erotyków.  Rodzinnie i zawodowo związana z Sanokiem. Obecnie pełni funkcję redaktor naczelnej „Tygodnika Sanockiego”. Prywatnie lubi motocykle, hokej, a także „życie na pełnych obrotach”. Swoją pisarską przygodę zaczynała od opowiadań fanfiction. Do szerszego grona odbiorców dotarła poprzez serwis internetowy, na którym udostępniała swoje powieści. Pierwsza na papierze pojawiła się „Niebezpieczna gra”. Autorka wydała ją pod nazwiskiem Wituszyńska. Prócz tej powieści opublikowane zostały dwie kolejne części serii o Weronice Kardasz, czyli „Układ idealny” oraz „Ryzykowny wybór”. Jedno z jej opowiadań znalazło się również w antologii „Dopóki śmierć nas nie rozłączy” oraz „Niegrzeczne święta”. W 2020 roku opublikowała „Bardzo cichą noc” napisaną wspólnie z Eweliną Dobosz. W 2021 roku ukazała się jej powieść „Free Birds” oraz „Licho nie śpi”, pierwszy tom serii Bieszczadzkie demony. „Diabli taniec” to kontynuacja cyklu.


Zobacz booktrailer!

Szczegóły - Diabli taniec. Bieszczadzkie demony. Tom 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>