Diet-Food Siarka organiczna MSM 150 tab.

Siarka organiczna MSM, 150 tabletek, suplement diety MSM – magiczna moc siarki MSM, czyli siarka organiczna jest naturalnie występującym komponentem ludzkiego ciała, znajdziemy ją praktycznie w każdej komórce Naszego organizmu, abstrahując od jej zbawiennego wpływu na stan włosów, paznokci, czy...

20.99 zł

-42%

35.99 zł

Cena za tab. : 0.14zł

Dodaj do schowka

Opis

Siarka organiczna MSM, 150 tabletek, suplement diety

MSM – magiczna moc siarki

MSM, czyli siarka organiczna jest naturalnie występującym komponentem ludzkiego ciała, znajdziemy ją praktycznie w każdej komórce Naszego organizmu, abstrahując od jej zbawiennego wpływu na stan włosów, paznokci, czy skóry, warto zwrócić uwagę na jej właściwości prozdrowotne, których jest wiele. Zamiast szukać daleko, wystarczy spojrzeć w głąb siebie.

MSM jest donorem grup metylowych, które obniżają poziom homocysteiny, jednego z aminokwasów, którego wysoki poziom utożsamiany jest wysokim ryzykiem chorób serowo-naczyniowych. Warto więc suplementować MSM w przypadku historii rodzinnych problemów z układem krwionośnym.

Obniża poziom czynników zapalnych, wspierając tym samym pracę układu immunologicznego.

MSM bardzo dobrze wspiera regenerację układu kostno- stawowego.

Wspiera regenerację wyściółka jelit, zmniejszając tym samym stany zapalne w jego obrębie oraz zwiększając ich szczelność. Co jest dużym problemem u osób podążających typową dietą XXI wieku bogatą w przetworzoną żywność oraz tłuszcz trans

Siarka organiczna redukuje czas potrzebny do regeneracji uszkodzony włókien mięśniowych po treningu.

Pozytywnie wpływa na stan skóry oraz paznokci poprzez wspomaganie procesów zależnych od aminokwasu metioniny. MSM dostarcza grup siarczanowych niezbędnych do przemian tego aminokwasu.

MSM to produkt, który sprawdzi się zarówno u osób, których głównym celem jest szybsza regeneracja po treningowa jak i u osób, które chcą poprawić stan swojego zdrowia, układu odpornościowego, czy skóry.

Zalecana do spożycia dzienna porcja: 6 tabletek

Składniki - Diet-Food Siarka organiczna MSM 150 tab.

MSM ( metylosulfonylometan)/

Sposób przygotowania i przechowywania

6 tabletki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem. Przechowywać w suchym miejscu i po każdym użyciu szczelnie zamknąć słoik.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.

Dane producenta/dystrybutora

MIPAMA Sp.j., Rogatka 7a, 62-860 Opatówek

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Diet-Food Siarka organiczna MSM 150 tab.

  • Producent: Diet-Food
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906660508311
  • EAN: 5906660508311
  • Wymiary: 12 x 7 x 7 cm