Dilmah Cejlońska czarna herbata z aromatem cytryny i limonki 20 x 1,5 g

Przyjemnie ostry aromat cytryny dającej cierpki, a jednocześnie słodkawy smak znakomicie komponuje się z tropikalną limonką - gorzką, ale delikatną. Ożywiający napar. Założycielem marki Dilmah jest rodowity Cejlończyk od ponad 60 lat związany z produkcją herbaty – Merrill J. Fernando. Swoją...

6.79 zł

-15%

7.99 zł

Cena za kg : 226.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Przyjemnie ostry aromat cytryny dającej cierpki, a jednocześnie słodkawy smak znakomicie komponuje się z tropikalną limonką - gorzką, ale delikatną. Ożywiający napar.

Założycielem marki Dilmah jest rodowity Cejlończyk od ponad 60 lat związany z produkcją herbaty – Merrill J. Fernando. Swoją rodzinną firmę, jedną z największych na świecie w przemyśle herbacianym, prowadzi razem z synami, Dilhanem i Malikiem, od których imion została utworzona nazwa marki. Dilmah jest firmą w pełni lankijską, co oznacza, że produkowana przez nią herbata pochodzi z miejscowych plantacji (w dużej części będących własnością Dilmah), przetwarzana jest w miejscowych fabrykach i na miejscu paczkowana. Proces produkcji odbywa się pod czujnym okiem założyciela Dilmah – jednego z najlepszych kiperów i znawców herbaty na świecie oraz „autora” wszystkich herbat Dilmah. Na każdej paczce herbaty Dilmah znajduje się zdjęcie i podpis Merrilla J. Fernando, co podkreśla jego osobiste zaangażowanie i stanowi gwarancję jakości. Dilmah prowadzi działania na rynkach światowych kierując się zasadami etyki i propagując wśród przedsiębiorców postawę społecznej odpowiedzialności.

Herbaty Dilmah są uprawiane, produkowane klasyczną metodą i paczkowane na Sri Lance.

Składniki - Dilmah Cejlońska czarna herbata z aromatem cytryny i limonki 20 x 1,5 g

Czarna herbata cejlońska, aromat limonki (5.6%), aromat cytryny (0.9%).

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Gourmet Foods Sp. z o.o., ul. Wybrzeże Gdyńskie 6A, 01-531 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dilmah Cejlońska czarna herbata z aromatem cytryny i limonki 20 x 1,5 g

  • Producent: Dilmah
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9312631142136
  • EAN: 9312631142136
  • Wymiary: 13 x 8 x 5.1 cm