Dilmah Cejlońska czarna herbata z aromatem liczi 20 x 1,5 g

  • Dilmah
  • 9312631142143
Aksamitna słodycz królewskiego owocu liczi słynącego z pięknego zapachu i soczystego smaku w połączeniu z lekkością i bogatym bukietem cejlońskiej herbaty wysokogórskiej. Założycielem marki Dilmah jest rodowity Cejlończyk od ponad 60 lat związany z produkcją herbaty – Merrill J. Fernando. Swoją...

6.62 zł

-17%

7.99 zł

Cena za kg : 220.67zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Aksamitna słodycz królewskiego owocu liczi słynącego z pięknego zapachu i soczystego smaku w połączeniu z lekkością i bogatym bukietem cejlońskiej herbaty wysokogórskiej.

Założycielem marki Dilmah jest rodowity Cejlończyk od ponad 60 lat związany z produkcją herbaty – Merrill J. Fernando. Swoją rodzinną firmę, jedną z największych na świecie w przemyśle herbacianym, prowadzi razem z synami, Dilhanem i Malikiem, od których imion została utworzona nazwa marki. Dilmah jest firmą w pełni lankijską, co oznacza, że produkowana przez nią herbata pochodzi z miejscowych plantacji (w dużej części będących własnością Dilmah), przetwarzana jest w miejscowych fabrykach i na miejscu paczkowana. Proces produkcji odbywa się pod czujnym okiem założyciela Dilmah – jednego z najlepszych kiperów i znawców herbaty na świecie oraz „autora” wszystkich herbat Dilmah. Na każdej paczce herbaty Dilmah znajduje się zdjęcie i podpis Merrilla J. Fernando, co podkreśla jego osobiste zaangażowanie i stanowi gwarancję jakości. Dilmah prowadzi działania na rynkach światowych kierując się zasadami etyki i propagując wśród przedsiębiorców postawę społecznej odpowiedzialności.

Herbaty Dilmah są uprawiane, produkowane klasyczną metodą i paczkowane na Sri Lance.

Składniki - Dilmah Cejlońska czarna herbata z aromatem liczi 20 x 1,5 g

Czarna herbata cejlońska, aromat owocu liczi (5.7%).

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Gourmet Foods Sp. z o.o., ul. Wybrzeże Gdyńskie 6A, 01-531 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dilmah Cejlońska czarna herbata z aromatem liczi 20 x 1,5 g

  • Producent: Dilmah
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9312631142143
  • EAN: 9312631142143
  • Wymiary: 8 x 13.1 x 5.1 cm