Dino - Niespodzianka

Magiczne Jajko, z którego wykluwa się  Dino! Zdejmij wieko opakowania, uderz lekko z góry.  Po uderzeniu wykluwa się, rośnie i w ciągu 24h uzyskuje właściwy rozmiar, zmniejszając się nieco, staje się figurką. Hatchems „pompują się” raz, na samym początku podczas „wykluwania się” z jaja.   Zbierz...

29.29 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzieci uwielbiają niespodzianki! Marka Cobi zachwyci każdego malucha magicznym jajkiem – niespodzianką Hatchems. W środku niezwykłego jajka ukrywa się malutki Dino. Po rozpakowaniu i usunięciu folii ochronnej, wystarczy zdjąć wieko jajka, a następnie nacisnąć z góry przycisk, który uwalnia małego dinozaura. Teraz można już tylko obserwować jak Dino wykluwa się z jajka i zaczyna rosnąć!

Zabawka osiąga właściwy rozmiar w ciągu 24 godzin od wyklucia. W ciągu tego czasu figurka napompowuje się, a następnie nieco się kurczy, osiągając docelowy rozmiar 6,3 cm. Małego Dino można bez problemu schować do kieszonki czy plecaka i zabrać ze sobą wszędzie - do szkoły, na podwórko lub na spotkanie z przyjaciółmi. Dino ma także pięcioro przesłodkiego rodzeństwa - w każdym z jajek znajduje się jedna figurka do zabawy lub kolekcjonowania. Wybierz swojego ulubieńca lub zbierz całą rodzinkę sześciorga przemiłych dinozaurów!

Kolorowe figurki Hatchems z pewnością staną się nieodłącznymi towarzyszami wszystkich wielbicieli dinozaurów. Spośród sześciu zabawnych figurek  dinozaurów można rozpoznać tyranozaura rexa, triceratopsa, diplodoka, stegozaura, brachiozaura oraz parazaurolofa. Każdy dinozaur ma inny kolor oraz zabawną minkę. Dinozaury Hatchems lubią wodę. Figurki bez problemu można umyć wodą, gdy zabrudzą się podczas zabawy. Magiczne jajko Hatchems to świetny prezent dla małych kolekcjonerów. Zaopiekuj się małym Dino, obserwuj jak rośnie i zabierz go wszędzie tam, gdzie tylko chcesz.

Wysokość figurki: 6,3 cm

Zawartość opakowania: 1 Figurka Dino

Producent poleca zabawkę dla dzieci powyżej 4. roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dino - Niespodzianka

  • Producent: Cobi
  • Rok wydania: 2017-10-02
  • Kod producenta: GXP-602474
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0673534580104
  • EAN: 673534580104

Inni Klienci kupili również