NOWOŚĆ Dinozaur Transformacja 3w1

Dinozaur Transformacja 3w1

  • 1818911788257
  • 3 dni
Zestaw 3w1 Dinozaur Do Składania Zestaw składający się z dinozaura do składania będzie rewelacyjną zabawką dla każdego małego majsterkowicza, który pasjonuje się tymi gadami. Jesteśmy pewni, że wobec tej wielokolorowej kolekcji żaden maluch nie przejdzie obojętnie. Połączenie zabawy z możliwością...

63.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw 3w1 Dinozaur Do Składania
Zestaw składający się z dinozaura do składania będzie rewelacyjną zabawką dla każdego małego majsterkowicza, który pasjonuje się tymi gadami. Jesteśmy pewni, że wobec tej wielokolorowej kolekcji żaden maluch nie przejdzie obojętnie. Połączenie zabawy z możliwością demontażu wybranych elementów czyni zabawkę rewelacyjną frajdą na długie godziny.
Zabawki , które możemy demontować i przekształcać z dużą pewnością przyciągną wzrok dziecka, zachęcając malucha do zabawy. Żywa, intensywna kolorystyka elementów zestawu pozytywnie wpłynie na zmysł wzroku dziecka, natomiast możliwość wielokrotnego odkręcania i przykręcania rozwinie jego koordynację oraz zdolności manualne.
Doskonałą zabawę urozmaicą efekty świetlne i dźwiękowe. Dinozaura można zmienić na pistolet, wtedy z fana dinozaurów możemy zamienić się w komandosa i zacząć zabawę od początku. Cały zestaw składa się z 13 elementów, które możemy rozmontować.
Poprzez zabawę z wykorzystaniem własnych narzędzi dziecko będzie mogło nauczyć się między innymi, jak posługiwać się danymi przedmiotami, czy które elementy można do siebie dopasować. Wesoła zabawa pozwoli małemu majsterkowiczowi poznać otaczający go świat wszystkimi zmysłami. Odkrycie zjawisk przyczynowo-skutkowych podczas zabawy w odkręcanie i ponowne przykręcanie elementów ułatwi mu zrozumienie zależności między tymi przedmiotami.
Ze względu na występowanie małych elementów zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wykonana jest w pełni bezpiecznych i certyfikowanych materiałów, a całość zapakowana jest w kolorowe, starannie wykonane pudełko z witrynką.
Wymiary Dinozaura: 39cm x 21cm
Wymiary opakowania : 42cm x 24cm x 10cm
Zabawka zasilana bateriami 3 x 1.5V "AA" - brak w zestawie

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dinozaur Transformacja 3w1

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818911788257
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 1818911788257
  • Wymiary: 42.0x24.0x10 cm