Dinozaury gra pamięciowa JACOBSONY Outlet

DINOZAURY. GRA PAMIĘCIOWA to zaproszenie dla małych i dużych miłośników dinozaurów do świata prehistorii i wspaniałej zabawy, w którym liczy się pamięć i koncentracja. Odkryj 20 gatunków niezwykłych dinozaurów i zbierz je zanim zrobią to inni! Wśród wizerunków tych prehistorycznych stworów...

23.94 zł

-40%

39.90 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


DINOZAURY. GRA PAMIĘCIOWA to zaproszenie dla małych i dużych miłośników dinozaurów do świata prehistorii i wspaniałej zabawy, w którym liczy się pamięć i koncentracja.

Odkryj 20 gatunków niezwykłych dinozaurów i zbierz je zanim zrobią to inni! Wśród wizerunków tych prehistorycznych stworów znajdziecie dwa gatunki dinozaurów, które zostały odkryte na terenie Polski - Silesaurusa i Smoka wawelskiego. Nad rekonstrukcją wyglądu dinozaurów pracowali specjaliści z Polski i Wielkiej Brytanii.

DINOZAURY. GRA PAMIĘCIOWA to edukacyjna zabawa typu memo dla małych paleontologów i ich rodziny.
Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i ćwiczy koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków dinozaurów.

Partnerem merytorycznym projektu jest Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN. www.muzewol.pan.pl  

Format pudełka: 16 x 16 x 4 cm
Zawartość: pudełka: 40 żetonów formatu 5,5 x 5,5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dinozaury gra pamięciowa JACOBSONY

  • Autor: Kasia Jacobson
  • Producent: Jacobsony
  • Wymiary: 16.3x16.3x3.8 cm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590311137316033
  • EAN: 590311137316033