Disney Kraina Lodu II. W jedności siła

Oparta na kultowym filmie książka z panelem dźwiękowym z nagranymi 7 magicznymi odgłosami. Elsa i Anna stają przed kolejnym wyzwaniem! Muszą ocalić swoje królestwo, a ty przekonaj się w tym czasie, jak silna jest siostrzana więź.
26,25 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,43 zł

Opis

Oparta na kultowym filmie książka z panelem dźwiękowym z nagranymi 7 magicznymi odgłosami. Elsa i Anna stają przed kolejnym wyzwaniem! Muszą ocalić swoje królestwo, a ty przekonaj się w tym czasie, jak silna jest siostrzana więź.

Książeczka "Disney Kraina Lodu II. W jedności siła" to opracowanie zbiorowe, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Disney Kraina Lodu II. W jedności siła" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. W ramach tej książki spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź również następne książki z serii "Książeczka dźwiękowa".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Disney Kraina Lodu II. W jedności siła została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz także pozostałe pozycje tego wydawcy.