Disney księżniczka. Brokatowe ubieranki

Książka z zadaniami i brokatowymi naklejkami: atrakcyjna forma zadań dla wszystkich fanek projektowania, kreatywna zabawa w świecie ulubionych bohaterek, tworzenie stylizacji na różne okazje za pomocą brokatowych naklejek, poziom trudności dostosowany do wieku dziecka (4–7 lat), 2 arkusze...
12,15 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,42 zł

Opis

Książka z zadaniami i brokatowymi naklejkami:

  • atrakcyjna forma zadań dla wszystkich fanek projektowania,
  • kreatywna zabawa w świecie ulubionych bohaterek,
  • tworzenie stylizacji na różne okazje za pomocą brokatowych naklejek,
  • poziom trudności dostosowany do wieku dziecka (4–7 lat),
  • 2 arkusze brokatowych naklejek.

Tytuł "Disney księżniczka. Brokatowe ubieranki" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat bohaterów pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jest to krótka książka - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Disney księżniczka. Brokatowe ubieranki" opublikowało Wydawnictwo AMEET. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to zobacz także pozostałe tytuły tego wydawcy.