Disney. Małe wielkie sprawy. Podzielisz się?

Trzech siostrzeńców i tylko jedna piłka. I tylko jedna kanapka. I tylko jedna rola kierownika stoiska z lemoniadą. Jak równo się podzielić, żeby każdy był zadowolony? Czy Hyzio, Dyzio i Zyzio znajdą na to sposób? Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z...
8,16 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,34 zł

Opis

Trzech siostrzeńców i tylko jedna piłka. I tylko jedna kanapka. I tylko jedna rola kierownika stoiska z lemoniadą. Jak równo się podzielić, żeby każdy był zadowolony? Czy Hyzio, Dyzio i Zyzio znajdą na to sposób?

Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być superprzygodą!

Książeczka "Disney. Małe wielkie sprawy. Podzielisz się?" to opracowanie zbiorowe, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Publikacja pt. "Disney. Małe wielkie sprawy. Podzielisz się?" należy do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, łatwo ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - kup także inne części z serii "Ameet Disney".

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Disney. Małe wielkie sprawy. Podzielisz się?" została udostępniona przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to zobacz również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.