Disney Maluch. Elementarz przyrodniczy. Ćwiczenia

Książka pomoże dzieciom utrwalić wiadomości zdobyte podczas pracy z Elementarzem przyrodniczym: trening logicznego myślenia i spostrzegawczości zadania usprawniające rękę znani bohaterowie, kolorowe ilustracje, duże naklejki – nauka przez zabawę w najlepszym wydaniu. Ilość stron:  24. Format: 240 x...
11,15 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,70 zł

Opis

Książka pomoże dzieciom utrwalić wiadomości zdobyte podczas pracy z Elementarzem przyrodniczym:

  • trening logicznego myślenia i spostrzegawczości
  • zadania usprawniające rękę
  • znani bohaterowie, kolorowe ilustracje, duże naklejki – nauka przez zabawę w najlepszym wydaniu.

Ilość stron:  24.

Format: 240 x 240 mm.

Oprawa: miękka.

Tytuł "Disney Maluch. Elementarz przyrodniczy. Ćwiczenia" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Disney Maluch. Elementarz przyrodniczy. Ćwiczenia" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Oto spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do kosmetyczki.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź również pozostałe części z cyklu "Disney Maluch".

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Disney Maluch. Elementarz przyrodniczy. Ćwiczenia" została opublikowana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to sprawdź też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.