Disney Maluch. Elementarz przyrodniczy

Elementarz - prawdziwa skarbnica wiedzy dla maluszka: wspiera dzieci w poznawaniu otaczającego je świata, porządkuje już zdobytą wiedzę, ułatwia przyswajanie nowych pojęć i rozwija słownictwo, pomaga ćwiczyć spostrzegawczość oraz logiczne myślenie, twarde strony zapewnią zabawę przez wiele...
23,24 * 32,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,06 zł

Opis

Elementarz - prawdziwa skarbnica wiedzy dla maluszka:

  • wspiera dzieci w poznawaniu otaczającego je świata,
  • porządkuje już zdobytą wiedzę,
  • ułatwia przyswajanie nowych pojęć i rozwija słownictwo,
  • pomaga ćwiczyć spostrzegawczość oraz logiczne myślenie,
  • twarde strony zapewnią zabawę przez wiele miesięcy.

Ilość stron: 24.

Format: 216 x 216 mm.

Oprawa: twarda.

Książeczka "Disney Maluch. Elementarz przyrodniczy" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą fascynujących książek poruszających ciekawe tematy. "Disney Maluch. Elementarz przyrodniczy" to idealny prezent dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całości książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź też inne części z cyklu "Disney Maluch".

Jest to dość krótka książka - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Disney Maluch. Elementarz przyrodniczy" wydało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź też pozostałe tytuły od tego wydawcy.