Disney uczy. Auta 3. Zadania przedszkolaka. Cyfry, kształty, szlaczki

Książka edukacyjna z naklejkami i szablonami wspierająca rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas rozwiązywania zadań mali uczniowie poznają cyfry i kształty a kreśląc szlaczki przygotują się do nauki pisania. Uzupełnianie naklejkami, zabawa z szablonami, wycinanie kształtów to także doskonały...
22,73 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,80 zł

Opis

Książka edukacyjna z naklejkami i szablonami wspierająca rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas rozwiązywania zadań mali uczniowie poznają cyfry i kształty a kreśląc szlaczki przygotują się do nauki pisania.

Uzupełnianie naklejkami, zabawa z szablonami, wycinanie kształtów to także doskonały trening umiejętności manualnych oraz znakomita zabawa w towarzystwie bohaterów filmu „Auta 3”.

Opracowania Zbiorowe jest autorem tytułu "Disney uczy. Auta 3. Zadania przedszkolaka. Cyfry, kształty, szlaczki".

Wybierz "Disney uczy. Auta 3. Zadania przedszkolaka. Cyfry, kształty, szlaczki" i ćwicz z dzieckiem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

To doskonała opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać ciekawy świat maszyn!

Auta jest ulubionym bohaterem wielu maluchów. Najmłodsi z zaciekawieniem podążają za przygodami tej postaci. Auta gwarantuje dobrą zabawę, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Przedszkolaki w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych książeczek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość: 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Disney uczy. Auta 3. Zadania przedszkolaka. Cyfry, kształty, szlaczki" wydało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.