Disney Uczy. Bingo i Rolly w akcji. Przygoda z czytaniem. Będę czytać

Książka dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Poziom I – dedykowany najmłodszym dzieciom: metoda czytania globalnego niewymagająca od dziecka znajomości alfabetu, dziecko uczy się czytać, zapamiętując wygląd całego wyrazu, dyplom czytelnika oraz naklejki-nagrody, wsparcie rozwoju słownictwa...
12,89 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,15 zł

Opis

Książka dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Poziom I – dedykowany najmłodszym dzieciom:

  • metoda czytania globalnego niewymagająca od dziecka znajomości alfabetu,
  • dziecko uczy się czytać, zapamiętując wygląd całego wyrazu,
  • dyplom czytelnika oraz naklejki-nagrody,
  • wsparcie rozwoju słownictwa dziecka.

Historyjka "Disney Uczy. Bingo i Rolly w akcji. Przygoda z czytaniem. Będę czytać" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Dzięki publikacjom takim jak "Disney Uczy. Bingo i Rolly w akcji. Przygoda z czytaniem. Będę czytać" Twoje kilkuletnie dziecko ma szansę szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Disney Uczy. Bingo i Rolly w akcji. Przygoda z czytaniem. Będę czytać została udostępniona przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź też pozostałe tytuły tego wydawcy.