Disney uczy Kraina Lodu 2 Zadania do zmazywania...

Zadania do zmazywania to książka, która powstała w ramach programu Disney Uczy i jest dedykowana czterolatkom. Podczas doskonałej zabawy przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak...
15,17 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,72 zł

Opis

Zadania do zmazywania to książka, która powstała w ramach programu Disney Uczy i jest dedykowana czterolatkom. Podczas doskonałej zabawy przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania. Dzięki temu: udoskonala sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową, rysując szlaczki, przygotowuje się do nauki pisania, rozwija spostrzegawczość i uczy się logicznego myślenia.

Książeczka "Disney uczy Kraina Lodu 2 Zadania do zmazywania..." jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Wybierz "Disney uczy Kraina Lodu 2 Zadania do zmazywania..." i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Disney uczy Kraina Lodu 2 Zadania do zmazywania... została opublikowana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to sprawdź również pozostałe tytuły od tego wydawcy.