Disney uczy. Kubuś i przyjaciele. Elementarz przedszkolaka 3 lata

Elementarz: przedstawienie liczb od 1 do 10, liczenie w zakresie do 5, poznanie podstawowych kształtów, jak np. koło, trójkąt, kwadrat czy prostokąt, zestawienie najprostszych dla dziecka porównań: duży/mały czy nisko / wysoko, nauka przez zabawę w towarzystwie bohaterów ze świata Disneya, wsparcie...
11,28 * 13,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,72 zł

Opis

Elementarz:

  • przedstawienie liczb od 1 do 10, liczenie w zakresie do 5,
  • poznanie podstawowych kształtów, jak np. koło, trójkąt, kwadrat czy prostokąt,
  • zestawienie najprostszych dla dziecka porównań: duży/mały czy nisko / wysoko,
  • nauka przez zabawę w towarzystwie bohaterów ze świata Disneya,
  • wsparcie rozwoju słownictwa dziecka.

Historyjka "Disney uczy. Kubuś i przyjaciele. Elementarz przedszkolaka 3 lata" to praca zbiorowa, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Dzięki zeszytom ćwiczeń takim jak "Disney uczy. Kubuś i przyjaciele. Elementarz przedszkolaka 3 lata" Twoje kilkuletnie dziecko ma możliwość szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

To idealna propozycja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Kubuś Puchatek i przyjaciele jest ulubionym bohaterem wielu maluchów. Najmłodsi z zaciekawieniem podążają za przygodami tego bohatera. Kubuś Puchatek i przyjaciele zapewnia dobrą zabawę, świetnie wypełniając czas każdego dnia.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość: 36 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Disney uczy. Kubuś i przyjaciele. Elementarz przedszkolaka 3 lata" wydało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz także inne tytuły tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.