Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Sylaby i wyrazy

Karty „Sylaby i wyrazy” to doskonała propozycja dla dzieci podejmujących pierwsze próby czytania. Zestaw składa się z dwudziestu czterech dwustronnych kart oraz książki z naklejkami. Podczas zabawy dziecko uczy się odczytywać sylaby i tworzyć z nich wyrazy. W książce rodzic znajdzie propozycje...
18,57 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,67 zł

Opis

Karty „Sylaby i wyrazy” to doskonała propozycja dla dzieci podejmujących pierwsze próby czytania. Zestaw składa się z dwudziestu czterech dwustronnych kart oraz książki z naklejkami. Podczas zabawy dziecko uczy się odczytywać sylaby i tworzyć z nich wyrazy. W książce rodzic znajdzie propozycje zabaw edukacyjnych z wykorzystaniem kart i naklejek, które dodatkowo zachęcą malucha do ćwiczeń, a także pomogą utrwalić zdobytą wiedzę. Mogą one także być inspiracją do poszukiwania własnych pomysłów zajęć wspierających rozwój najmłodszych.

Opracowanie zbiorowe to autor książki "Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Sylaby i wyrazy".

Dzięki książeczkom takim jak "Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Sylaby i wyrazy" Twoje kilkuletnie dziecko ma szansę szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

Księżniczki jest uwielbianą przez maluchy postacią. Najmłodsi z zainteresowaniem śledzą przygody tej postaci. Księżniczki podbija serca dzieci, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat bohaterów korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

"Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Sylaby i wyrazy" wydało Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.