Dizolve Listki do prania 12 prań bezzapachowe, hypoalergiczne 12 szt.

Dizolve sprawi, że Twoje pranie będzie łatwiejsze, bardziej ekonomiczne oraz w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego. Dizolve to bowiem sama esencja środka piorącego – niezawierająca sztucznych spulchniaczy oraz rozpuszczalników. Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy...

10.99 zł

-27%

14.99 zł

Cena za szt. : 0.92zł

Dodaj do schowka

Opis

Dizolve sprawi, że Twoje pranie będzie łatwiejsze, bardziej ekonomiczne oraz w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego. Dizolve to bowiem sama esencja środka piorącego – niezawierająca sztucznych spulchniaczy oraz rozpuszczalników. Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy małej reklamówce na zakupy, a w łazience zmieścimy go z łatwością w każdej półce.

Dizolve to przede wszystkim produkt ekonomiczny i ekologiczny – nie pozostaje na bębnie pralki oraz jest rozpuszczalny w 100% w wodzie, nie szkodząc środowisku i będąc bezpiecznym dla zbiorników septycznych. Używając listków Dizolve, nie ma konieczności używania innych środków czyszczących do pralki.

Bardzo ważną zaletą jest hipoalergiczność tego produktu. Listki nie zawierają parabenów, dlatego też są polecane dla osób ze skłonnościami do alergii i dla skóry delikatnej. To wyjątkowo skuteczny produkt, który sprawdzi się w każdym rodzaju prania.

Doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale również podczas wyjazdów.

12 listków starczy na 12 prań.

Składniki - Dizolve Listki do prania 12 prań bezzapachowe, hypoalergiczne 12 szt.

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Methylchloroisotiazolinone, Methylisothiazolinone.
Zawiera: mieszaninę 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1).

Sposób przygotowania i przechowywania

Oderwij listek, umieść listek w bębnie pralki przed włożeniem prania, lub umieść listek podzielony na mniejsze kawałki w szufladzie na detergent, włóż pranie do pralki, włącz cykl prania. Użyj dwa listki w przypadku bardzo zabrudzonego prania lub dużej ilości prania; 1 listek w przypadku ładunku do 5 kg, powyżej 5 kg zaleca się użycie 2 listków.

Przechowywać w suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi.

Dane producenta/dystrybutora

Dizolve Group Corporation, 290 Baig, Suite B8 Moncton, NB. E1E 1C8

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dizolve Listki do prania 12 prań bezzapachowe, hypoalergiczne 12 szt.

  • Producent: Dizolve
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: NITAI_DIZ-001
  • EAN: 689461009922
  • Wymiary: 2.4 x 0.5 x 1.6 cm