Do dzieła! 5. Podręcznik do plastyki dla klasy piątej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2021–2023 Ułatwia przyswajanie wiadomości dzięki starannie dobranym reprodukcjom dzieł sztuki. Zachęca do twórczego działania poprzez różnorodne propozycje ćwiczeń. Rozwija wrażliwość na sztukę za pomocą informacji Ciekawi sztuki oraz Sztuka wokół nas. Problemowo i w porządku...
25,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,45 zł

Opis

Nowa edycja 2021–2023

  • Ułatwia przyswajanie wiadomości dzięki starannie dobranym reprodukcjom dzieł sztuki.
  • Zachęca do twórczego działania poprzez różnorodne propozycje ćwiczeń.
  • Rozwija wrażliwość na sztukę za pomocą informacji Ciekawi sztuki oraz Sztuka wokół nas.
  • Problemowo i w porządku chronologicznym zapoznaje z historią sztuki dzięki stronom pt. Poznaję i zwiedzam.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Do dzieła! 5. Podręcznik do plastyki"?
Autorami tytułu są Jadwiga Lukas,Krystyna Onak.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Do dzieła! 5. Podręcznik do plastyki została opublikowana przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki numer dopuszczenia MEN posiada opisywany podręcznik szkolny?
903/2/2018 jest nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez specjalistów Ministerstwa Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, jak również z kryteriami jakościowymi.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.

 
Ile stron ma ta pozycja?
Książka ma 72 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
Informacje o wydawcy opisywanego podręcznika:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle konkurencji. Skupiając się na nowoczesnych metodach pracy z dziećmi w wieku szkolnym, zyskało zaufanieznacznej liczby edukatorów i szkół w całej Polsce.
 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Do dzieła! 5. Podręcznik do plastyki"?
Tytuł należy do popularnej serii Do Dzieła!.
Wzorem pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto wejść w rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.

 

Szczegóły - Do dzieła! 5. Podręcznik do plastyki dla klasy piątej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>