Do dzieła! 6. Podręcznik do plastyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej

Do dzieła! Podręcznik do plastyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6. Nowa edycja 2022–2024: Zachęca do różnorodnych aktywności plastycznych poprzez ciekawe, kreatywne ćwiczenia. Ułatwia przyswajanie wiedzy i rozumienie nowych zagadnień dzięki atrakcyjnym reprodukcjom dzieł sztuki. Przybliża dzieje sztuki...
24,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł

Opis

Do dzieła! Podręcznik do plastyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6. Nowa edycja 2022–2024:

  • Zachęca do różnorodnych aktywności plastycznych poprzez ciekawe, kreatywne ćwiczenia.
  • Ułatwia przyswajanie wiedzy i rozumienie nowych zagadnień dzięki atrakcyjnym reprodukcjom dzieł sztuki.
  • Przybliża dzieje sztuki dzięki stronom Poznaję i zwiedzam.
  • Rozwija wrażliwość na sztukę i uczy jej rozumienia za pomocą informacji Ciekawi sztuki oraz Sztuka wokół nas.
  • Dostarcza propozycji dodatkowych prac okolicznościowych dzięki instrukcjom Tworzę przez cały rok.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Do dzieła! Podręcznik do plastyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Jadwiga Lukas, Krystyna Onak-Ossowska są autorami tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja Do dzieła! Podręcznik do plastyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6 została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki numer zatwierdzenia MEN posiada ten podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN podręcznika to 903/3/2018. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Do dzieła! Podręcznik do plastyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6" został przygotowany zgodnie z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez pracowników wyznaczonych MEN w kwestii zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami jakościowymi.

 
Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.

 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
"Do dzieła! Podręcznik do plastyki. Szkoła podstawowa. Klasa 6" składa się z 120 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną grafikami. Zawarto w nim znaczące i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.

 
Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych podmiotów. Kładąc nacisk na nowoczesne metody pracy z młodzieżą, zdobyło zaufanieznacznej liczby edukatorów i szkół w całym kraju.
 
Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.

 
Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Do dzieła! 6. Podręcznik do plastyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>