Dobra robota. Ceramik, opiekunka fok i inne ciekawe zawody

Po co ceramikowi gęsie pióro? Dlaczego farmerowi lepiej myśli się w polu? Co robią rybacy, kiedy czekają na wyciągnięcie sieci? Nie wiecie? No właśnie. My też nie wiedzieliśmy, dlatego zapytaliśmy. O swojej pracy opowiedzieli nam przedstawiciele 12 naprawdę ciekawych profesji.
25,41 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,42 zł

Opis

Po co ceramikowi gęsie pióro? Dlaczego farmerowi lepiej myśli się w polu? Co robią rybacy, kiedy czekają na wyciągnięcie sieci? Nie wiecie? No właśnie.

My też nie wiedzieliśmy, dlatego zapytaliśmy. O swojej pracy opowiedzieli nam przedstawiciele 12 naprawdę ciekawych profesji.

Autorem historyjki "Dobra robota. Ceramik, opiekunka fok i inne.." jest Elżbieta Pałasz.

Znasz malucha, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z korzystając z Twego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Książki dla dzieci w wieku 5-11 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo trudniej będzie ją zniszczyć.

Jest to średniej długości lektura - ma 60 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Dobra robota. Ceramik, opiekunka fok i inne.. została wydana przez Wydawnictwo Adamada. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to zobacz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.