Doc Mówiący robot edukacyjny Clementoni

Clementoni Doc Mówiący Robot Edukacyjny Doc Mówiący Robot Edukacyjny zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek dla dzieci, włoską firmę Clementoni przeznaczone są dla dzieci od 4-go roku życia. Taki robot to doskonały towarzysz w rozwijaniu logicznego rozumowania i umiejętności...

91.36 zł

-39%

149.05 zł

Dodaj do schowka

Opis

Clementoni Doc Mówiący Robot Edukacyjny

Doc Mówiący Robot Edukacyjny zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek dla dzieci, włoską firmę Clementoni przeznaczone są dla dzieci od 4-go roku życia. Taki robot to doskonały towarzysz w rozwijaniu logicznego rozumowania i umiejętności rozwiązywania problemów. Uczy liter, cyfr, kolorów i nazw zwierząt.

Komputer robota nauczy Cię wykonywania poleceń programowych. DOC to pierwsza zabawka w historii, która przybliża dzieciom aspekty robotyki w przyjemny i twórczy sposób. Robot może być zaprogramowany tak, aby wędrować dowolnie lub według poleceń na kartach. Pomaga dziecku rozwijać myślenie logiczne i umiejętności rozwiązywania problemów.

Wartości edukacyjne:
- Zdolnosci Logicznego Myslenia I Obserwacji
- Znajomosci I Rozumienia Swiata
- Samodzielnosci
- Pamieci
- Kreatywnosci I Wyobrazni
- Relacji Społecznych
- Umiejetnosci Manualnych

Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość. Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał założyciel firmy Mario Clementoni.

6,00 x 27,80 x 41,80 cm

Szczegóły - Doc Mówiący robot edukacyjny Clementoni

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt