Doctor Life CuraMed NanoCell biodostępna nano kurkuma 720mg - suplement diety 60 kaps.

  • Doctor Life
  • 5906874819074
  • 4 dni
Doctor LifeCuraMed NanoCell, Kurkuma Micelizowana 720mg 60 kapsułek Naturalnie kłącze kurkumy zawiera tylko 5% aktywnych biologicznie składników – kurkuminoidów, które są słabo przyswajalne i nierozpuszczalne w wodzie. Biodo­stępność sproszkowanych ekstraktów kurkumy jest niewiel­ka ze względu na...

86.48 zł

Cena za kaps. : 1.44zł

Dodaj do schowka

Opis

Doctor LifeCuraMed NanoCell, Kurkuma Micelizowana 720mg 60 kapsułek

Naturalnie kłącze kurkumy zawiera tylko 5% aktywnych biologicznie składników – kurkuminoidów, które są słabo przyswajalne i nierozpuszczalne w wodzie. Biodo­stępność sproszkowanych ekstraktów kurkumy jest niewiel­ka ze względu na niską absorpcję z jelita, szybki rozkład w wątrobie i niską koncentrację w tkankach. CuraMed NanoCell Doctor Life to płynny ekstrakt z kurkumy standaryzowany na zawartość 98% aktywnych kurkuminoidów łatwo rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach, co ma ogromne znaczenie dla biodostępności. CuraMed został opracowany w opatentowanej nano –technologii, która zamyka aktywne kurkuminoidy w mikroskopijnej wielkości pęcherzykach zwanych micelami, co sprawia że kurkumina jest o wiele bardziej przyswajalna niż zwykły ekstrakt z kurkumy nawet z dodatkiem piperyny czy formie liposomów. Jedna kapsułka CuraMed 720 mg odpowiada spożyciu około 12 g ekstraktu kurkuminy (24 kapsułki po 500mg) lub 134 g sproszkowanego kłącza kurkumy. Kurkuminoidy zawarte w kurkumie są potężnym przeciwutleniaczem i posiadają szerokie właściwości pro-zdrowotne.
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki zwiększające odporność organizmu.

Składniki - Doctor Life CuraMed NanoCell biodostępna nano kurkuma 720mg - suplement diety 60 kaps.

Emulgator (polisorbat 80), ekstrakt z kłącza kurkumy(Curcuma longa) zawierający 95% kurkuminoidów, otoczka kapsułki (substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja zagęszczająca: karagen).

Wartości odżywcze

1 kapsułka zawiera: 720 mg solubilizatu ekstaktu kurkuminy 98%

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecane spożycie: 1 kapsułka do dwóch razy dziennie po posiłku.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przeciwwskazania: produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dane producenta/dystrybutora

Doctor Life Sp. z o.o. Tomaszowska 57, 26-425 Odrzywół

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Doctor Life CuraMed NanoCell biodostępna nano kurkuma 720mg - suplement diety 60 kaps.

  • Producent: Doctor Life
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874819074
  • EAN: 5906874819074