Doctor Life Laktoferyna bLF Infants Kids - suplement diety 10 ml

Laktoferyna bLF Infants+Kids 100mg, 22 porcje | 10 ml Laktoferyna bLF Infants & Kids jest suplementem diety w postaci zawiesiny doustnej do stosowania w kroplach dla niemowląt od pierwszych dni życia oraz dzieci. Produkt zawiera unikalną i najsilniejszą formę laktoferyny na rynku – BIOFERRIN 2000,...

43.24 zł

Cena za L : 4324zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Laktoferyna bLF Infants+Kids 100mg, 22 porcje | 10 ml

Laktoferyna bLF Infants & Kids jest suplementem diety w postaci zawiesiny doustnej do stosowania w kroplach dla niemowląt od pierwszych dni życia oraz dzieci. Produkt zawiera unikalną i najsilniejszą formę laktoferyny na rynku – BIOFERRIN 2000, która została opracowana przez Glanbia Nutritionals Inc. Laktoferyna bydlęca, jest biologicznie aktywnym białkiem mleka izolowanym ze świeżej słodkiej serwatki za pomocą opatentowanej technologii separacji, która zachowuje maksymalną bioaktywność i chroni delikatne białka przed uszkodzeniem.
Nie wszystkie laktoferyny są sobie równe. W badaniu porównawczym sprawdzono sześć marek i okazało się, że Bioferrin jest wyraźnym liderem z zawartością 484 peptydów laktoferyny. Bioferryna jest najczyściejszym produktem tego typu na rynku i zawiera ponad 95% czystej laktoferyny. Inne produkty zawierają od 86% do 66% innych peptydów niż laktoferyna.
Laktoferyna jest biologicznie aktywnym białkiem mleka, które naturalnie występuje w mleku krowim i ludzkim.
Zastosowanie: Dla uzupełnienia diety w trakcie infekcji, w stanach obniżonej odporności, w zaburzeniach gospodarki żelazem.

Składniki - Doctor Life Laktoferyna bLF Infants Kids - suplement diety 10 ml

średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (olej MCT), laktoferyna z mleka krowiego.

Wartości odżywcze

Skład zalecanej dziennej porcji 9 kropli (0,45ml)/18 kropli (0,9ml):

  • Laktoferyna 100mg/ 200mg

Sposób przygotowania i przechowywania

  • Niemowlęta i dzieci: 9 kropli zawiesiny rozpuścić w letniej wodzie, mleku, jogurcie lub innym płynie i dobrze wymieszać.
  • Dorośli: 18 kropli zawiesiny.

Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Krople można także podać bezpośrednio do ust.

Przed każdym użyciem należy dokładnie wymieszać zawartość, wstrząsając energicznie butelką przez ok. 30 sekund aby uzyskać jednorodnej zawiesiny. Krople dodać do spożywanego pokarmu lub bezpośrednio do ust. Nie należy mieszać preparatu z gorącymi posiłkami.

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni C), w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Na dnie butelki może gromadzić się osad, jest to naturalny proces sedymentacji zawiesiny. Nie ma to wpływu na jakość i bezpieczeństwo produktu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą w celu uzyskania informacji o właściwym stosowaniu produktu u niemowląt i dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Doctor Life Laktoferyna bLF Infants Kids - suplement diety 10 ml

  • Producent: Doctor Life
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903317644262
  • EAN: 5903317644262