Dodatkowy wkład do superzabawka mr b LullaLove

Dodatkowy ogrzewacz wielokrotnego użytku do Super Zabawki MR B Dodatkowy wkład ogrzewający do Super Zabawki MR B! Stanowi doskonałe uzupełnienie podstawowej wersji w momencie, gdy MR B jest potrzebny, a aktywowany wkład nie został przygotowany do ponownego użycia poprzez gotowanie go w wodzie....

23.13 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt
Dodatkowy ogrzewacz wielokrotnego użytku do Super Zabawki MR B
Dodatkowy wkład ogrzewający do Super Zabawki MR B! Stanowi doskonałe uzupełnienie podstawowej wersji w momencie, gdy MR B jest potrzebny, a aktywowany wkład nie został przygotowany do ponownego użycia poprzez gotowanie go w wodzie.
SuperZabawka MR B to skuteczny sposób na bóle brzuszka i fantastyczny pomysł na prezent dla niemowlaka!
Rewolucyjne połączenie designerskiej, milutkiej przytulanki z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego ciała sprawia, że MR B działa kojąco na dziecko, dodatkowo stymuluje zmysł wzroku i dotyku. SuperZabawka doskonale sprawdza się podczas spacerów, jazdy na sankach czy wycieczek.
Sposób użycia:
Aby aktywować wkład należy zgiąć (nie łamać!) pływający w nim patyczek. W ciągu 3 sekund ogrzewacz rozgrzeje się do temperatury 54 stopni Celsjusza, krystalizując się przy tym w środku. Ciepły wkład umieszczamy w kieszonce na plecach przytulanki. Po użyciu umieszczamy wkład w gorącej wodzie i gotujemy go do momentu pełnego rozpuszczenia się kryształków, czyli do ponownego uzyskania płynnej konsystencji (około 10 min). Po wyjęciu z wody wkład należy ostudzić.
Przepisy eksploatacyjne:
Chronić przed zarysowaniem i przekłuciem. Nie wolno używać ogrzewacza przy naruszonej jego hermetyczności. Wkład nie jest zabawką! Nie podawaj go dziecku. Przed wręczeniem dziecku SuperZabawki MR B wyjmij wkład ze środka.
Produkt posiada certyfikat Polskiego Śladu.
LULLALOVE powstała, aby ułatwiać życie Rodzicom i ich największym skarbom - Dzieciom. Nowoczesne podejście do
rozwiązywania problemów codzienności sprawia, że nasze produkty zmieniają trudne chwile w radosny czas spędzony
razem. Produkcja w Polsce, którą kontrolujemy na każdym etapie gwarantuje, że zapewniamy bezpieczne i przyjazne
dzieciom produkty. Można na nas polegać w każdej sytuacji.
  • Producent: LullaLove
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903240348015
  • EAN: 5903240348015