Doidy Cup Niezwykły kubeczek od 3 mc - lawendowy

Doidy Cup to niezwykły kubeczek stworzony z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci. Picie z Doidy Cup wymaga bowiem tych samych, naturalnych ruchów szczęki co ssanie piersi matki. Kubeczek Doidy Cup sprawdzi się więc doskonale w momencie, gdy rodzice postanowią nauczyć niemowlę pić z kubeczka -...

30.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Butelki, kubki niekapki czy bardziej tradycyjne rozwiązania – przed takim wyborem staje każdy świeżo upieczony rodzic. Karmienie piersią to niezwykle istotny element w żywieniu najmłodszego członka rodziny, ale jest to etap jedynie przejściowy. W pewnym momencie należy zacząć odzwyczajać dziecka od karmienia piersią i przyzwyczajać go do innych kubeczków czy butelek – tak, aby przejście od naturalnego sposoby karmienia do nauki samodzielnego spożywania pokarmu, było możliwie jak najbardziej bezproblemowe.

W takich sytuacjach przychodzą nam z pomocą produkty stworzone specjalnie z myślą o maluchach, których wymagania zmieniają się z każdym następnym miesiącem rozwoju. Doidy Cup, dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, to rozwiązanie idealne zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Kubeczek opracowano na podstawie naturalnych ruchów szczęki dziecka, które wykształcają się w początkowych miesiącach karmienia piersią. Dzięki temu maluch nie będzie musiał zmieniać swoich przyzwyczajeń, a rodzice unikną niepotrzebnego płaczu i nie będą musieli martwić się o to, że dziecko nie przepada za jedzeniem podawanym w kubeczku. Doidy Cup stworzono z myślą o maluchach w różnym wieku. Można wykorzystywać go już przy dokarmianiu niemowlaków w wieku 3 miesięcy. Będzie także idealnym wyborem jeśli chodzi o naukę samodzielnego picia – w przypadku nieco starszych dzieci (6-12 miesięcy).

Doidy Cup to:

  • produkt stworzony z myślą o dziecięcych potrzebach,
  • przemyślana, dostosowana do potrzeb i wymagań dziecka konstrukcja dostępna w różnych wersjach kolorystycznych,
  • kubeczek wyprodukowany z najwyższą starannością, z bezpiecznych dla dzieci materiałów,
  • produkt odpowiedni do dokarmiania niemowlaków powyżej 3. miesiąca życia; sprawdzi się także w przypadku starszych dzieci,
  • unikalna konstrukcja pozwalająca na samodzielne zmienianie tempa czy ilości spożywanego pokarmu.

Doidy Cup powstały w 1950 roku. Brytyjski kreślarz, zmartwiony problemami zdrowotnymi swego synka, postanowił stworzyć spersonalizowany produkt, który może w eliminacji problemów z rozwojem mowy. Prosty, ale przemyślany design Doidy Cup sprawia, że to produkt idealnie dostosowany do dziecięcych potrzeb. Przekonaj się sam!

Sposób użycia: Młodsze dzieci będą początkowo wymagały pomocy rodziców, jednak nauka spożywania pokarmu za pomocą Doidy Cup nie trwa długo. Polecamy napełniać kubeczek jedynie do połowy, pomoże to dziecku w nauce picia i sprawi, że regulacja tempa czy ilości pokarmu będzie o wiele łatwiejsza. 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Doidy Cup Niezwykły kubeczek od 3 mc - lawendowy

  • Producent: Doidy Cup
  • Kod producenta: BC1709/081/00
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5015295000081
  • EAN: 5015295000081