Dolina Kupców 2. Gra karciana

Samodzielny dodatek do uroczej gry karcianej Świat zdaje się być coraz mniejszy. Na wszystkich kontynentach powstają potężne, niepodległe miasta kupieckie, które mają ułatwić handel z odległymi krainami. Jedno z tych miast - Yengzuh - właśnie poszukuje nowego władcy - nowego Mistrza Kupieckiego....

48.69 zł

-39%

79.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Świat zdaje się być coraz mniejszy. Na wszystkich kontynentach powstają potężne, niepodległe miasta kupieckie, które mają ułatwić handel z odległymi krainami. Jedno z tych miast: Yengzuh właśnie poszukuje nowego władcy, nowego Mistrza Kupieckiego.

Stanowisko to zwalnia się raz na dziesięć lat, a wybór nowego Mistrza nie należy do rzeczy łatwych. Zostanie nim osoba, która zwycięży w turnieju kupieckim. W końcu to najlepszy sposób na wyłonienie najlepszego handlarza, a właśnie kogoś takiego potrzebują u władzy tutejsi mieszkańcy.

Do zawodów dopuszczani są tylko renomowani handlarze, jednak muszą oni udowodnić, że potrafią radzić sobie również w nieprzewidzianych okolicznościach. Zwycięzca będzie bowiem odpowiedzialny za utrzymanie stabilności miejskiego i globalnego rynku przez całą następną dekadę.

Dolina Kupców 2: Era Mistrzów Kupieckich może być traktowana jako gra niezależna lub jako uzupełnienie części pierwszej, wprowadzające zupełnie nowe możliwości rozgrywki.

Czy jesteście gotowi na spotkanie z menażerią kolejnych niesamowitych zwierząt? Każde z nich oferuje zestaw unikalnych technik, które pozwolą osiągnąć przewagę nad konkurencją.

To przepięknie ilustrowana gra, w której każda z kart może zostać użyta na kilka sposobów. Czy zrezygnujesz z przeprowadzenia akcji na rzecz zdobycia kolejnych kart?

Wygra ten, kto najlepiej wyczuje odpowiedni moment, by pozbyć się pieczołowicie budowanej talii!

Zawartość pudełka:
* 110 kart,
* plansza,
* kostka.

Cechy gry:
* liczba graczy: 2-4 osoby,
* wiek: 10+,
* czas gry: ok. 20-40 min.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dolina Kupców 2. Gra karciana

  • Wiek: 10+
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906395371730
  • EAN: 5906395371730