Dr. Beckmann Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

Chusteczki aktywnie wybielające Dr. Beckmann usuwają zszarzenia i zażółcenia przywracając blask białym tkaninom. Idealna kombinacja rozjaśniaczy optycznych działa jak aktywator bieli, dzięki czemu z każdym kolejnym praniem wzmacnia blask białych ubrań. Wygodne w użyciu chusteczki umieszczone...
17,99
Cena za szt. : 1.2zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,99 zł

Opis

Chusteczki aktywnie wybielające Dr. Beckmann usuwają zszarzenia i zażółcenia przywracając blask białym tkaninom. Idealna kombinacja rozjaśniaczy optycznych działa jak aktywator bieli, dzięki czemu z każdym kolejnym praniem wzmacnia blask białych ubrań. Wygodne w użyciu chusteczki umieszczone bezpośrednio w bębnie pralki działają już w temperaturze od 20 stopni. Jedna chusteczka wystarcza na jedno pranie (do 5 kg).

Zalety: Przywracają blask białym tkaninom – pranie po praniu, długotrwała, snieżna biel ubrań, przeciwko szarzeniu i zażółceniom, wygodne w użyciu, do wszystkich rodzajów tkanin, do regularnego stosowania.

Szczegóły - Dr. Beckmann Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

  • Producent: Dr. Beckmann
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4008455533216
  • EAN: 4008455533216
  • Wymiary: 16 x 11 x 2 cm

Składniki - Dr. Beckmann Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

Rozjaśniacze optyczne

Sposób przygotowania i przechowywania

Włóż białe tkaniny do pralki. Odmierz środek piorący jak zwykle. Włóż chusteczkę aktywnie wybielającą do bębna. Włącz pranie. Po skończeniu prania chusteczkę wyrzuć do kosza na odpady zmieszane.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. Trzymać z dala od produktów spożywczych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>