NOWOŚĆ Dr Irena Eris Algorithm Radical Renewal D-Cream SPF 20 krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

Dr Irena Eris Algorithm Radical Renewal D-Cream SPF 20 krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

Odbudowujący Krem Przeciwzmarszczkowy na dzieńKrem oparty na przełomowej technologii Reproductive Cell Technology™, odpowiedzialnej za rekonstrukcję ilościową i integrację jakościową włókien elastynowo-kolagenowych, która zapewnia radykalną poprawę parametrów skóry: ponadprzeciętny wzrost jędrności...

137.06 zł

Cena za L : 2741.2zł

Dodaj do schowka

Opis

Odbudowujący Krem Przeciwzmarszczkowy na dzień
Krem oparty na przełomowej technologii Reproductive Cell Technology™, odpowiedzialnej za rekonstrukcję ilościową i integrację jakościową włókien elastynowo-kolagenowych, która zapewnia radykalną poprawę parametrów skóry: ponadprzeciętny wzrost jędrności (aż o 262%*), poprawa elastyczności (+30%*), wyraźne spłycenie głębokości, objętości oraz liczby zagłębień i zmarszczek (o 25%*). Efekt „renowacji” parametrów skóry został wzmocniony poprzez innowacyjny system wielopoziomowego nawilżania i długotrwałego liftingu Hydro-Lift Express System. Bazuje on na zhydrolizowanych morskich minerałach i polisacharydach z czarnej perły i algi czerwonej. Polecany do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry dojrzałej kobiet powyżej 40 r.ż., jako krem na dzień na twarz i pod oczy. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. 


ALGORITHM
 - Innowacyjna seria kosmetyków przeciwzmarszczkowych, wykorzystująca naturalne bogactwo mórz i najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologiczne. Bazując na mechanizmie działania biomolekuł algowych Undaria Pinnatifida, unikalna technologia Reproductive Cell Technology™, pobudza skórę do radykalnej regeneracji i zwalczania oznak jej starzenia. Wzrost syntezy włókien podporowych skóry przy jednoczesnym nadaniu im optymalnego, biozgodnego kształtu – to algorytm do radykalnego odmłodzenia.

*Test in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.

Testowano dermatologicznie. Chronić przed słońcem

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dr Irena Eris Algorithm Radical Renewal D-Cream SPF 20 krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

  • Producent: Dr Irena Eris
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900717291027
  • EAN: 5900717291027