NOWOŚĆ Dr Irena Eris Krem aktywujący młodość skóry na noc Neometric 50 ml

Dr Irena Eris Krem aktywujący młodość skóry na noc Neometric 50 ml

Krem Aktywujący Młodość Skóry na noc Niezwykle skuteczna pielęgnacja aktywująca proces rewitalizacji skóry, przywracając jej wygląd młodszy nawet o 30 lat*. Krem oparty na nowatorskim kompleks Fluxelen™, który na poziomie komórkowym przywraca utraconą aktywność i właściwe stężenie proteoglikanów....

197.80 zł

Cena za L : 3956zł

Dodaj do schowka

Opis

Krem Aktywujący Młodość Skóry na noc

Niezwykle skuteczna pielęgnacja aktywująca proces rewitalizacji skóry, przywracając jej wygląd młodszy nawet o 30 lat*. Krem oparty na nowatorskim kompleks Fluxelen™, który na poziomie komórkowym przywraca utraconą aktywność i właściwe stężenie proteoglikanów. Zawarte w kompleksie ?tohormony stymulują syntezę kolagenu, w widoczny sposób redukując ilość  i głębokość zmarszczek. Krem zapewnia doskonałe nawilżenie i odżywienie skóry podczas nocnej regeneracji, sprawiając, że twarz po przebudzeniu odzyskuje energię i młodszy wygląd.

NEOMETRIC - Przełomowe, wieloletnie badania prowadzone przez naukowców z Centrum Naukowo- Badawczego Dr Irena Eris w dziedzinie glikobiologii skóry, zaowocowały powstaniem nowatorskiej serii kosmetyków, która bazuje na stymulacji produkcji proteoglikanów nazywanych obok kolagenu i elastyny trzecim filarem młodości skóry, Rozwiązanie oparte jest na kompleksie Fluxelen™, który, na poziomie komórkowym, przywraca utraconą aktywność i właściwe stężenie proteglikanów, aby zapewnić wymodelowany kontur twarzy i młodszy wygląd skóry.

*Test in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
Testowano dermatologicznie. Chronić przed słońcem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dr Irena Eris Krem aktywujący młodość skóry na noc Neometric 50 ml

  • Producent: Dr Irena Eris
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900717262126
  • EAN: 5900717262126