NOWOŚĆ Dr Irena Eris Krem odmładzający kontur twarzy na dzień Neometric 50 ml

Dr Irena Eris Krem odmładzający kontur twarzy na dzień Neometric 50 ml

Krem Odmładzający Kontur Twarzy na dzień Zastosowany w kremie rewolucyjny kompleks Fluxelen™ odbudowuje integralność komórkową, poprawiając kondycję skóry i przywracając jej wygląd młodszy nawet o 30 lat*. Krem skutecznie odmładza rysy twarzy, drobne zmarszczki ulegają redukcji (o 33% u 100%...

193.39 zł

Cena za L : 3867.8zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Krem Odmładzający Kontur Twarzy na dzień

Zastosowany w kremie rewolucyjny kompleks Fluxelen™ odbudowuje integralność komórkową, poprawiając kondycję skóry i przywracając jej wygląd młodszy nawet o 30 lat*. Krem skutecznie odmładza rysy twarzy, drobne zmarszczki ulegają redukcji (o 33% u 100% badanych**), a głębokie spłyceniu nawet o 46%**. Skłądniki kompleksu wbudowują się w naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry i intensywnie modelują kontur twarzy. Skóra staje się gładka, jędrna i sprężysta, sprawiając, że twarz odzyskuje wyrazistość i młodszy wygląd. Krem stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

NEOMETRIC - Przełomowe, wieloletnie badania prowadzone przez naukowców z Centrum Naukowo- Badawczego Dr Irena Eris w dziedzinie glikobiologii skóry, zaowocowały powstaniem nowatorskiej serii kosmetyków, która bazuje na stymulacji produkcji proteoglikanów nazywanych obok kolagenu i elastyny trzecim filarem młodości skóry, Rozwiązanie oparte jest na kompleksie Fluxelen™, który, na poziomie komórkowym, przywraca utraconą aktywność i właściwe stężenie proteglikanów, aby zapewnić wymodelowany kontur twarzy i młodszy wygląd skóry.

*Test in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
**Badania biometryczne w Centrum Naukowo- Badawczym Dr Irena Eris po 4 tyg. stosowania.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dr Irena Eris Krem odmładzający kontur twarzy na dzień Neometric 50 ml

  • Producent: Dr Irena Eris
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900717262027
  • EAN: 5900717262027