dr.Prakti Płyn uniwersalny do czyszczenia kwiatowy 5 l

Płyn uniwersalny dr.Prakti został stworzony z myślą o wszystkich powierzchniach. Doskonale usunie tłuszcz, brud i kurz. Rozcieńczony świetnie nadaje się do mycia podłóg, glazur i płytek ceramicznych. Bez dodatku wody polecany jest do czyszczenia trudniejszych plam i zabrudzeń. Jeden produkt, który...
19,99
Cena za L : 4zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,99 zł

Opis

Płyn uniwersalny dr.Prakti został stworzony z myślą o wszystkich powierzchniach. Doskonale usunie tłuszcz, brud i kurz. Rozcieńczony świetnie nadaje się do mycia podłóg, glazur i płytek ceramicznych. Bez dodatku wody polecany jest do czyszczenia trudniejszych plam i zabrudzeń. Jeden produkt, który pozwoli wysprzątać cały dom to bardzo praktyczne rozwiązanie. Sprawdzi się zarówno w domach, w których ceni się wygodę i uniwersalność, jak i w budynkach firm i przedsiębiorstw, gdzie praktyczne rozwiązania i wysoka jakość to podstawa sukcesu. Płyn uniwersalny dr.Prakti dostępny jest aż w 5 wariantach zapachowych: Wiosenna Świeżość, Bez i Konwalia, Kwiatowy, Zielony Ogród, Lawendowy. Klienci mają szeroki wybór pięknych przyjemnych zapachów, aby dobrać płyn uniwersalny dopasowany do swoich potrzeb.

Szczegóły - dr.Prakti Płyn uniwersalny do czyszczenia kwiatowy 5 l

  • Producent: dr.Prakti
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900308770917
  • EAN: 5900308770917
  • Wymiary: 29 x 18.5 x 12 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

60 ml produktu (ok. 1,5 nakrętki) rozcieńcz w 5 litrach wody. Otrzymany płyn doskonale sprawdzi się do mycia większych zmywalnych powierzchni jak podłogi, płytki czy glazury. W przypadku silniejszych zabrudzeń nierozcieńczony produkt nanieś na czyszczoną powierzchnię, a następnie przetrzyj gąbką lub szmatką.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie narażać na wilgoć oraz działanie promieni słonecznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>