Drewniane Autko Mały Kabriolet Grimms

Drewniane autko Grimm's wraz z kierowcą. Zestaw zawiera: żółty drewniany kabriolet, drewniany "ludzik" kierowca. Zabawki Grimm's: wykonano z drewna lipowego wykończonego nietoksyczną bejcą na bazie wody; długość 1 autka: 10,5 cm mają certyfikowana zgodnie z normą FSC; mają Pieczęć...
75,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 75,00 zł

Opis

Drewniane autko Grimm's wraz z kierowcą.

Zestaw zawiera:

 • żółty drewniany kabriolet,
 • drewniany "ludzik" kierowca.

Zabawki Grimm's:

 • wykonano z drewna lipowego wykończonego nietoksyczną bejcą na bazie wody;
 • długość 1 autka: 10,5 cm
 • mają certyfikowana zgodnie z normą FSC;
 • mają Pieczęć "Made-by-Nature Każdy widoczny na zabawce słój, sęk, odbarwienie to znak jakości, atut nie wada.

Drewniane zabawki Grimm's, które powstają od 1978 to prostota, piękno i uniwersalność oraz najwyższa jakość. Projektanci czerpiąc inspirację z pedagogiki Montessori i steinerowskiej kształtują drewno tak by nie straciło nic ze swej wyjątkowej istoty stając się jednocześnie zabawką, która pozwoli rozwijać się dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Zabawką, która niczego nie narzuca zostawiając dziecku przestrzeń do poznawania świata we własnym tempie, zgodnie z własnymi zdolnościami i zainteresowaniami.

Zabawki Grimm's to uczta dla zmysłów. Drewno potraktowane z sercem podczas obróbki pięknie pachnie, oryginalnie brzmi, cieszy oczy kształtem i barwą a nawet przyjemnie smakuje (choć oczywiście jadalne nie jest). I to co najważniejsze - zabawki Grimm's są wręcz aksamitne w dotyku. Zabawa nimi a nawet samo ich trzymanie to prawdziwa przyjemność. Palce same zaczynają błądzić po ich powierzchni odkrywając wyjątkową strukturę.

Zabawki są regularnie sprawdzane pod względem jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty, a także użyte barwniki i oleje są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi. Także tkaniny lalek mają certyfikat Oeko-Tex.

Wysokiej jakości drewno pozyskiwane jest w 100% z europejskich lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, dzięki temu produkty są certyfikowane zgodnie z normą FSC (Forest Stewardship Council). Pieczęć "Made-by-Nature”. Regularna kontrola jakości i bezpieczeństwa.

Zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi.

Użyte tkaniny posiadają pieczęć Oeko-Tex.

Drewniane zabawki w razie konieczności można delikatnie czyścić wilgotną szmatką. Nie można ich moczyć. Zabawki należy trzymać z daleka od źródeł ciepła. Nie można kłaść ich na grzejnikach itp.. Nie wolno czyść ich środkami dezynfekującymi, gorącą wodą itp..

Kolory przedstawione na zdjęciach ze względu na przekaz elektroniczny mogą nieznacznie różnić się od oryginału.

Szczegóły - Drewniane Autko Mały Kabriolet Grimms

 • Producent: Grimms
 • Płeć: chłopiec
 • Kod producenta: 09306
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 4048565093064
 • EAN: 4048565093064

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>