Drewniane klocki konstrukcyjne mini s - 42 el

Buduj konstrukcje i geometryczne kształty łącząc drewniane elementy! Mini Trigonos to zestaw drewnianych i materiałowych elementów konstrukcyjnych: patyków, klocków i tkanin, które można łatwo ze sobą łączyć i tworzyć z nich rozmaite budowle. Budowanie z drewnianych klocków to wspaniała zabawa,...
109,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 109,00 zł

Taniej nie kupisz! >>

Opis

Buduj konstrukcje i geometryczne kształty łącząc drewniane elementy! Mini Trigonos to zestaw drewnianych i materiałowych elementów konstrukcyjnych: patyków, klocków i tkanin, które można łatwo ze sobą łączyć i tworzyć z nich rozmaite budowle.

Budowanie z drewnianych klocków to wspaniała zabawa, która pobudza wyobraźnię i rozwija kreatywność. Mini Trigonos to zestaw klocków, który umożliwia zbudowanie nieograniczonej ilości drewnianych konstrukcji, takich jak domek dla lalek, statek piracki, warzywniak, mini teatr, samolot, namiot, baza, tor przeszkód i wiele innych. Możesz stworzyć większe konstrukcje łącząc kilka zestawów Trigonos.

Budowanie z klocków Trigonos jest proste - Dziecko z łatwością połączy elementy, jak również je rozmontuje lub zmodyfikuje swoje budowle, dzięki czemu może podejmować nowe konstrukcyjne wyzwania i doskonalić przy tym umiejętności logicznego myślenia, jak również małą motorykę.

Zestaw klocków Mini Trigonos to zabawka, która pozwala dzieciom na naukę geometrii w sposób przyjemny i naturalny. Poprzez łączenie elementów pod różnymi kątami (45?, 90? i 135?) dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność i zdolności matematyczne. Zestaw umożliwia również wykonanie wizualizacji wielu figur geometrycznych i brył oraz sprawdzenie prawdopodobieństwa twierdzenia Pitagorasa.

Mini Trigonos S - 42 el.:

6 kostek sześciennych o wymiarach 3 x 3 x 3 cm; 6 pięciokątnych klocków o wymiarach 3 x 3 x 3,5 cm; 14 patyczków o długości 9,5 cm; 14 patyczków o długości 14 cm; 2 sztuki czerwonej tkaniny bawełniano-poliestrowej; 1 pięciokątny kartonowy domek do przechowywania z wysuwaną tuleją.

Cechy Mini Trigonos:

wiek: 6-10 lat; liczba elementów: 42 (kostki, klocki, patyczki, domek do przechowywania, tkanina); materiał: drewno FSC; pogłębianie wiedzy matematycznej, wizualizacja figur geometrycznych: kwadrat, sześcian itp. zabawka rozwija wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne, kreatywność i cierpliwość; zabawa z Mini Trigonos posiada nieograniczone możliwości twórcze; niekończąca się zabawa geometryczna, matematyczna i konstrukcyjna; zgodna z europejską normą bezpieczeństwa zabawek EN-71.

Szczegóły - Drewniane klocki konstrukcyjne mini s - 42 el

  • Producent: Trigonos
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8437016893012
  • EAN: 8437016893012

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt