Drewniane puzzle 3D Samolot

  • 5906874128039
  • 3 dni
BiplaneDzikie niebieskie przestworza wzywają! Esencja klasycznego lotnictwa nasz BIPLANE to drewniany model z napędem gumowym, kołami i wirującym śmigłem!Wyrusz na własną przygodę z Indiana Jones! Z Twoim Dwupłatowcem firmy Wooden.City łatwo wyobrazisz sobie jak latasz w powietrzu, uciekając przed...

65.54 zł

-5%

68.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Biplane

Dzikie niebieskie przestworza wzywają! Esencja klasycznego lotnictwa nasz BIPLANE to drewniany model z napędem gumowym, kołami i wirującym śmigłem!

Wyrusz na własną przygodę z Indiana Jones! Z Twoim Dwupłatowcem firmy Wooden.City łatwo wyobrazisz sobie jak latasz w powietrzu, uciekając przed prześladowcami z pamiętnika ojca, dokładnie tak jak w filmie Indiana Jones i Ostatnia krucjata. Jeśli jesteś romantykiem, podążaj śladami francuskiego pisarza i pioniera lotnictwa Antoine de Saint-Exupéry na swoim dwupłatowcu. Poznaj jego słynną postać, Małego Księcia i naucz go, jak naprawiać samolot. Nawiasem mówiąc, na byłym lotnisku Aéropostale w południowo-zachodnim marokańskim mieście Tarfaya znajduje się małe muzeum ze specjalnym pomnikiem Dwupłatowca na zewnątrz budynku - oba poświęcone Saint-Exupéry. BIPLANE nie jest trudny w montażu i możesz go zbudować razem z dzieckiem. Wspólna zabawa to więcej radości! Model BIPLANE ma śmigło z napędem gumowym ("rezinomotor") z regulowanym przyspieszeniem. Jego łopaty wirują, a samolot szybko przyspiesza na płaskiej powierzchni! Baw się dobrze! Ster tego specjalnego samolotu jest w twoich rękach!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Drewniane puzzle 3D Samolot

  • Kod producenta: GXP-710344
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874128039
  • EAN: 5906874128039
  • Wymiary: 17,5x24x2,8 cm