Drewniane puzzle 3D Tajemnicza szkatułka

  • 5906874128176
Tajemnicza SzkatułkaMystery Box to nie są żadne stare puzzle 3D. Każdy szczegół w jego montażu ma wielkie znaczenie. W końcu podstawą jego tajemnicy są dokładne matematyczne obliczenia i pomysły inżynierskie. Magia i precyzja są ukryte w jego wnętrzu.Zainspirowani legendą Piątego Elementu,...

161.10 zł

-10%

179.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Tajemnicza Szkatułka

Mystery Box to nie są żadne stare puzzle 3D. Każdy szczegół w jego montażu ma wielkie znaczenie. W końcu podstawą jego tajemnicy są dokładne matematyczne obliczenia i pomysły inżynierskie. Magia i precyzja są ukryte w jego wnętrzu.

Zainspirowani legendą Piątego Elementu, stworzyliśmy pudełko na twoje sekrety. Pokrywa otwiera się za pomocą klucza łączącego trójkąty. Cztery elementy: umysł, ciało, wzrok i słuch. A piąta to miłość, która otwiera wszelkie zamki. To artystyczne ucieleśnienie inżynierii sprytnie ukrywa zagadkę. Nie jest tak łatwo zgadnąć jak otworzyć Tajemnicze Pudełko. Jego tajemnicę znajdziesz tylko własnymi rękami. Osoba, która otrzyma ten model, będzie musiała pomyśleć, zanim będzie mogła otworzyć drewnianą pokrywę z wytłoczonymi magicznymi wzorami. Nasze puzzle Mystery Box 3D Puzzle firmy WOODEN.CITY zostały zaprojektowane by były wyjątkowym elementem rozmowy w domu. To niezwykły prezent dla tych, którzy kochają piękno i niespodzianki. Został zaprojektowany, aby zdobyć czyjeś serce!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Drewniane puzzle 3D Tajemnicza szkatułka

  • Kod producenta: GXP-710358
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874128176
  • EAN: 5906874128176
  • Wymiary: 24x35,5x4 cm