Drewniany tort urodzinowy do krojenia Ecotoys

DUŻY TORT URODZINOWY Fantastyczny zestaw małego cukiernika, tort połączony jest rzepami dzięki czemu dziecko może "kroić" przysmaki nożem, a następnie znów je połączyć. Drewniana zabawka, która rozwija zdolności manualne oraz wyobraźnię. W zestawie znajduje się świeczki, cyferki, tort, tacka,...

44.99 zł

-10%

49.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Drewniany tort urodzinowy Ecotoys to idealna zabawka dla każdego małego cukiernika. To bezpieczna zabawka, która zachęca do kreatywnej i pomysłowej zabawy.

Zabawka jest dostępna razem z innymi elementami, które jeszcze bardziej umilą czas naszym małym pociechom: świeczkami, cyferkami, tacką oraz patelką do podawania. Skonstruowano ją w taki sposób, że kawałki tortu przyczepiają się na rzepy, dzięki czemu dziecko będzie mogło dopasowywać kawałki i częstować nimi swoich gości, a i tak zawsze będą mogły wrócić na swoje miejsce.

Zabawka posiada odpowiednie atesty związane z jej właściwościami chemicznymi i fizycznymi, jest więc całkowicie bezpieczna dla maluchów.

Drewniany tort urodzinowy rozwinie u dziecka wyobraźnię , kreatywność i pomysłowość. To miła i bezpieczna zabawa, która sprawi radość każdemu małemu wielbicielowi pieczenia. Maluch będzie mógł sam samodzielnie zapraszać swoich gości i częstować ich "pokrojonym" tortem. Dzięki temu poczuje się, jakby co dzień bawił się na urodzinach.

Zabawka ponadto rozwija umiejętności liczenia i rozróżniania cyferek, które znajdują się w zestawie. Cyferki te to nic innego jak zabawowe świeczki na tort. Dzięki takiej zabawie maluch będzie mógł łatwiej zapamiętywać liczby, a proste reguły liczenia nie będą stanowić problemu.

Nauka przez zabawę to najbardziej efektywna, a w dodatku przyjemna forma edukacji dla maluchów, które chcą odkrywać świat.

Drewniany tort urodzinowy do krojenia Ecotoys sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak na prawdziwych urodzinach!

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt zapakowany jest w kolorowy karton produktu owinięty czarną folią strech, wszystkie elementy zestawu są odpowiednio zabezpieczone, tak aby nie uległy uszkodzeniom podczas wysyłki.

Dane producenta/dystrybutora

MULTISTORE ECOTOYS Krystian Ślebioda 62-080 Sady ul. Logistyczna 31, Tarnowo Podgórne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Drewniany tort urodzinowy do krojenia Ecotoys

  • Producent: Ecotoys
  • Kod producenta: 4223N
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6942397342230
  • EAN: 6942397342230
  • Wymiary: 5 x 19.5 x 21.5 cm