Dripper Plastikowy PEGASUS 02 Przeźroczysty

Hario PEGASUS Dripper 02 to zaparzacz do przelewowego parzenia kawy - może posłużyć do przygotowania od jednej do kilku porcji na raz. Wykonany z tworzywa sztucznego, jest lekki i wytrzymały. Od standardowego V60 odróżnia go forma - PEGASUS ma płaskie dno z dwoma otworami i stosuje się do niego...
34,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł

Opis

Hario PEGASUS Dripper 02 to zaparzacz do przelewowego parzenia kawy - może posłużyć do przygotowania od jednej do kilku porcji na raz. Wykonany z tworzywa sztucznego, jest lekki i wytrzymały. Od standardowego V60 odróżnia go forma - PEGASUS ma płaskie dno z dwoma otworami i stosuje się do niego filtry w kształcie trapezu.

Ten japoński gadżet pozwala wydobyć z kawy to, co najlepsze w prosty, a przy tym efektowny sposób. Metoda przelewowa zapewnia ogrom zabawy i możliwość eksperymentowania z kawą. Zaskoczcie znajomych bogatym smakiem i aromatem kawy, oraz techniką jej przygotowania!

Do przygotowania wyśmienitej kawy potrzebujemy świeżo mielonej kawy wysokiej jakości, ulubionego kubka lub serwera, filtra oraz wagi. Dripper z filtrem stawiamy na naczyniu, z którego będziemy serwować kawę i wsypujemy do niego zmielone ziarno, po czym stopniowo zalewamy wodą. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3 - 4 minuty. 

Dripper jest kompatybilny z filtrami Hario PEGASUS 02.

Do plusów tej metody należy także niezwykle łatwe czyszczenie sprzętu. Po użyciu wystarczy umyć dripper pod bieżącą wodą lub w zmywarce.
 
 
 

Szczegóły - Dripper Plastikowy PEGASUS 02 Przeźroczysty

  • Producent: Hario
  • Kod producenta: PED-02-T
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7977642730875
  • EAN: 7977642730875
  • Wymiary: 8.7 x 12.6 x 11.1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>